Дата народження
09 червня 1984
Країна
Україна
Соцмережі

Богдан Торохтій

Торохтій Богдан Григорович: адвокат, юрисконсульт та народний депутат України від партії «Слуга народу»

Торохтій Богдан Григорович – адвокат та засновник підприємства з надання послуг приватних охоронних служб, який став народним депутатом у Верховній Раді 9-го скликання.

Біографія

Богдан Торохтій народився 9 червня 1984 року у Кропивницькому (раніше Кіровоград), де зараз і проживає.

Сім'я

Інформація про сімейні зв'язки Богдана Торохтія не представлена у відкритих джерелах.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук Богдан повідомив, що перебуває у стосунках. Хто став обраницею новоспеченого нардепа – невідомо.

Освіта

Богдан Торохтій здобув вищу освіту на юридичному факультеті Київського національного університету внутрішніх справ.

Також Богдан навчався на факультеті державного  правління Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Кар'єра

Богдан Торохтій - адвокат. 

Він працює юрисконсультом у Філії публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» - «Одеський зерновий термінал». 

Відомо, що раніше Богдан Торохтій обіймав посаду завідувача юридичного сектору Державної інспекції сільського господарства в Кіровоградській області.

Також він був менеджером ТОВ “ДПЗКУ-МТС” та юристом і завідувачем сектору в Управлінні державної служби ГУДС України у Кіровоградській області.

За даними YouControl, Богдан Торохтій є засновником та керівником компанії ПП «Центр комплексної безпеки».

Політична діяльність Богдана Торохтія починається у 2019 році, коли він балотується до Верховної Ради на позачергових парламентських виборах за списком партії «Слуга народу». 105-ий номер Богдана став прохідним, тож Торохтія обрано народним депутатом України.

Проте депутатом Богдан Торохтій намагався стати і раніше, правда, не у Верховній Раді. 

У 2006 році він балотувався до Кіровоградської міської ради за списком партії «Пора». Тоді Богдану стати депутатом не вдалося.

Компромат

Богдан Торохтій під час передвиборчої кампанії став фігурантом чорної агітаційної схеми.

Так, майже напередодні парламентських виборів у Кропивницькому правоохоронці затримали партію «чорної агітаційної продукції» проти кандидата в народні депутати Володимира Духна.

Раніше в ЗМІ активно обговорювали випадок, коли Володимир Духно нібито побив пенсіонера, який не хотів за нього голосувати. Саме на цьому інциденті будувалася вся чорна агітація проти кандидата.

Водій автівки, який перевозив агітаційну продукцію, повідомив, що замовником виступає Богдан Торохтій.

Активісти з'ясували, яким чином Торохтій пов'язаний з кандидатом Духном. Виявляється, Духно балотувався як самовисуванець по 100-ому округу Кропивницького, там само, де й інший добрий знайомий Торохтія Ігор Мурдій.

Типографія, де була видрукувана агітаційна продукція-компромат на Духна, також надавала послуги конкуренту Духна та Мурдія Станіславу Березкіну. Таким чином, як припускають ЗМІ, Богдан Торохтій намагався заплутати правоохорнців.

Декларація

Згідно з чинним українським законодавством (ст. 55 п. 5 Закону України "Про вибори народних депутатів України"), кандидати в народні депутати повинні задекларувати свої доходи. При цьому декларації Торохтія Богдана Григоровича на сайті НАЗК досі немає.

Посилання

Богдан Торохтій зареєстрований у мережі Фейсбук. Проте на своїй особистій сторінці він є не дуже активним.

Дата народження
09 червня 1984
Країна
Україна
Соцмережі