Богдан Цимбал

Біографія

Богдан Цимбал - український біатлоніст. Народився в 1997 році в Сумах. З дитячих років займається спортом. У підліткові роки вирішує присвятити подальшу кар'єру біатлону. Богдан Цимбал займається під керівництвом тренера Юрія Санітри.

Кар'єра

Богдан Цимбал почав кар'єру в 2017 році в якості юніора. Стає чемпіоном України і входить до складу національної збірної. Молодою зіркою спортсмен стає лише в 2018 році. За результатами Чемпіонату Європи серед юніорів Богдан Цимбал виграв срібну медаль у гонці-переслідуванні на дистанції 12,5 метрів. Також біатлоніст виграв бронзову медаль на спринті в 10 кілометрів. В цьому році Богдан Цимбал закінчує виступи в юніорській категорії і планує перейти в дорослий спорт.

Досягнення

Молодого спортсмена називають надією українського біатлону. За кілька років виступів у професійному спорті Богдан Цимбал став чемпіоном України. Призером Першості Європи серед юніорів. Учасником Національної збірної з біатлону.

Чутки і скандали

Богдан Цимбал став наймолодшим спортсменом, включеним до складу збірної України з біатлону. Юнак тренувався нарівні з більш досвідченими спортсменами. Згідно з інформацією від джерел, інші учасники національної команди не зраділи новому партнеру. З'являлася інформація, що більш старші колеги протестували проти приєднання до них новачка, оскільки побоювалися за свої місця в команді.

Статки і джерела доходів

Богдан Цимбал - спортсмен-початківець, великі заробітки для якого - попереду. За свої успішні виступи на минулому Чемпіонаті Європи він отримав преміальних в розмірі декількох десятків тисяч доларів. Також отримує матеріальне утримання від Федерації біатлону і Міністерства спорту України, що перевищують 120 тисяч гривень на рік.

Особисте життя і сім'я

Молодий чемпіон постійно проживає в Сумах. Часто буває в Києві і за кордоном, де проводить тренування. Богдан Цимбал захоплюється велосипедним спортом, любить літературу і музику.