Дата народження
14 травня 1960
Країна
Україна
1078

Борис Шефір

Автор сценаріїв, продюсер і керівник дирекції з виробництва телепрограм українського каналу «Інтер». Крім того, під його керівництвом успішно функціонує українська медіакомпанія «Студія Квартал-95».

Дата народження:
14.05.1960 р.
Рідне місто:
Кривий Ріг (Дніпропетровська область)

Борис Шефір провів дитинство і юність у Дніпропетровській області. Після школи він вступив в гірничорудний інститут. Там хлопець освоїв професію підземного механіка.

Ще в студентські роки він зробив пробу пера. Борис Шефір почав писати жарти для команд КВК. Його гумор оцінили та стали замовляти все більше текстів. Зокрема, Борис Шефір писав для таких відомих КВК-шників, як «Махачкалинские бродяги», «Запорожье – Кривой Рог – транзит», «Сборная ХХ века» та інших. Найбільш тісно він співпрацював з колективом «95-й квартал».

У 2005-му році Борис Шефір почав свою телевізійну кар'єру. Разом з братом Сергієм Шефіром та квартальником Володимиром Зеленським він створив сценарій для телевізійної кримінальної комедії «Професор у законі». Пізніше Борис виступив як ініціатор і продюсер кінокартини «Любов у великому місті».

У 2009-му році Борис Шефір приєднався до команди сценаристів серіалу «Свати».
Протягом деякого часу він входив до керівництва телеканалу «Інтер». Він також є співвласником «Студії Квартал-95».

Особисте життя

Борис Шефір не ділиться подробицями особистого життя.

Скандали

У 2016-му році «Студія Квартал-95» отримала нову пачку невдоволення від шанувальників. Цього разу більша частина порції дісталася Борису Шефіру та його брату Сергію, адже саме вони пишуть сценарії для коміків-квартальників.

Публіка звинуватила Сергія і Бориса в трьох основних антипатріотичних гріхах. Зокрема, всі тексти пишуться російською мовою, або перебільшеним суржиком. Крім того, суржик використовується для висміювання українців. Жарти будуються за старим радянським принципом: розумний росіянин, селюкуватий українець. Така концепція є дискримінацією.

Разом з тим наголошується, що Борис Шефір та його брат довгий час писали сценарії для російських КВК-шників. До України Шефіри переїхали у 2003-му році, щоб стати співвласниками «Студії Квартал-95».

Користувачі соцмереж зазначають, що за роки незалежності з голів українців не вивітрився совкізм. Проблема не стільки в тому, що квартальники штовхають совкові жарти, а що такий гумор досі подобається нашим співвітчизникам.

Статок

Інформація про доходи Бориса Шефіра не представлена в ЗМІ.

Фото й відеоДата народження
14 травня 1960
Країна
Україна