Дата народження
15 травня 1992
Країна
Україна
Соцмережі

Даніїл Болдирєв

Біографія

Данило Болдирєв - український спортсмен. Займається скелелазінням. Народився в 1992 році в Донецьку. З трьох років починає займатися спортом за наполяганням матері - майстра спорту з художньої гімнастики. У дитячі та юнацькі роки успішно проявив себе в гімнастиці, плаванні, кікбоксингу, боротьби і футболі. Однак, подорослішавши Данило Болдирєв вибирає в якості основної діяльності саме скелелазіння, яким вперше зайнявся у віці восьми років. Тренується під керівництвом майстра альпінізму Анни Філенко.

Кар'єра

Данило Болдирєв досягає успіху в скелелазінні в 2011 році. Тоді молодий спортсмен вперше бере участь в Чемпіонаті світу серед юніорів. Змагання приносять скелелазу друге і третє місця, що на той момент було найбільшим досягненням вітчизняного спортсмена в цьому виді спорту.

Перший рекорд Данило Болдирєв побив в 2012 році. Тоді атлет забрався на спеціальну гору для скелелазіння всього лише за 5, 93 секунди. У тому ж році спортсмен виграє Кубок світу в Італії, стає другим на першості Китаю і знову перемагає на аналогічних змаганнях в Кореї.

У 2013 році Данило Болдирєв вперше бере участь на Всесвітніх іграх, за підсумками яких стає четвертим. Також українець виграє бронзову медаль на чемпіонаті Європи. У наступному році на Чемпіонаті світу зі скелелазіння Данило Болдирєв встановлює новий рекорд світу і забирається на гору всього лише за 5,60 секунди.

У 2014 році український спортсмен офіційно стає найсильнішим на планеті. Скелелаз виграє всі найважливіші змагання в цьому виді спорту. Данило Болдирєв виграє чемпіонат Європи, Кубок світу і знову б'є світовий рекорд.

Серед інших успіхів скелелаза варто відзначити срібло на Чемпіонатах Європи та світу в 2017 році.

У 2018 році Данило Болдирєв також виграє золоту на одному з етапів Кубка світу.

Досягнення

Данило Болдирєв - один з найуспішніших скелелазів світу. Володар трьох світових рекордів. Переможець та призер Чемпіонатів Європи, світу, а також Кубків планети.

Чутки і скандали

Серед спортсменів Данило Болдирєв називається «перегорівшим» спортсменом. Протягом останніх чотирьох років в кар'єрі скелелаза проходять невдало. «Пік» досягнень припав в 2014 році, коли донеччанин бив один світовий рекорд за іншим і вигравав чемпіонати. Однак, в даний момент Данило Болдирєв рідко входить навіть до трійки кращих спортсменів у своїй категорії на змаганнях. Колеги спортсмена заявляють, що він часто порушує спортивний режим, захоплюється вечірками і страждає «зірковою хворобою», що негативно впливає на його досягнення на змаганнях.

Статки і джерела доходів

За роки спортивної кар'єри Данило Болдирєв отримав близько 75 тисяч доларів призових. Також працює в Спортивному Комітеті України і проводить приватні тренування, що приносить йому не менше 250 тисяч гривень на рік.

Особисте життя і сім'я

На даний момент Данило Болдирєв постійно живе і працює в Одесі. Веде активне особисте і соціальне життя. У постійних відносинах не перебуває.

Фото і відео

;feature=youtu.be&fbclid=IwAR2EbWLf7Msw41A4_yPOw8kADxn5Pf7Y7jQ1IkkWJ3mq1cKDLkGmJkbmHKc&app=desktop

Дата народження
15 травня 1992
Країна
Україна
Соцмережі