Країна
Україна
Соцмережі

Дар'я Білодід

Дарина Білодід - українська дзюдоїстка, чемпіонка Європи, чемпіонка світу та дворазова чемпіонка Європи серед кадетів. Свою першу дорослу медаль Білодід завоювала в березні 2017 року на відкритому Континентальному кубку в Празі. А вже 20 квітня 2017 року вона стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 48 кг на чемпіонаті Європи з дзюдо у Варшаві, де вона у фіналі здолала росіянку Ірину Долгову.

Біографія

Дарина Білодід - одна з наймолодших і найбільш знаменитих спортсменок сучасної України. Народилася в столиці в 2000 році. Дзюдоїстка з'явилася на світ в спортивній сім'ї - батьком Дар'ї є Геннадій Білодід - також успішний борець. Мати спортсменки також  активно працює тренером. Батьки Дарини Білодід з дитинства займаються вихованням майбутньої чемпіонки.

Кар'єра

Перший раз успіху Дарина Білодід досяглав 2015 року. Тоді юна дзюдоїстка виграла Чемпіонат України серед дівчат. Після Дарина зуміла виграти в аналогічній категорії на чемпіонаті Європи та світу.

Вершини в дорослому спорті Дарина Білодід підкорила в 2017 році, коли стала володаркою Континентального Кубка. У тому ж році стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 48 кілограмів.

Нині активно продовжує кар'єру.

Досягнення

Дарина Білодід - одна з найбільш перспективних спортсменок України і висхідна зірка дзюдо. Є багаторазовою чемпіонкою України як і серед юніорів, так і серед дорослих спортсменок. Є чемпіонкою Європи з дзюдо. Володарка Континентального першості. Визнана чемпіоном світу серед кадетів. Володарка срібла Кубка Європи в категорії до 21 років.

Чутки і скандали

Дарина Білодід - юна спортсменка і ще не встигла прославитися скандалами. Джерела серед борців дзюдо і їх тренерів стверджують, що своїми успіхами Дарина повністю зобов'язана батькам - професійним тренерам. Джерела серед «тусовки» спортсменів стверджують, що вона не є самостійним борцем, а повністю залежить від своїх батьків - як в житті, так і в спорті.

Дарина Білодід також є зіркою Інстаграму. Молода спортсменка активно викладає свої фото і демонструє свою приголомшливу форму, яку оцінили тисячі користувачів мережі.

Статки і джерела доходів

Молода спортсменка не може похвалитися великими заробітками, проте за свою недовгу кар'єру Дарина Білодід змогла заробити кілька десятків тисяч доларів в якості призових за свої перемоги на різних міжнародних змаганнях. Також Дарина отримує підтримку від держави, яка оцінюється в кілька десятків тисяч гривень на місяць.

Сім'я і особисте життя

Дарина Білодід - вчорашня школярка. Нещодавно чемпіонка закінчила один зі столичних ліцеїв. Зараз вона зосереджена на спорті і в постійний відносинах не перебуває.