Дата народження
23 квітня 2003
Країна
Україна

Дар'я Лопатецька

Біографія

Дарина Лопатецька - українська тенісистка. Народилася в 2003 році в Харкові. Займається спортом з 4 років.

Кар'єра

Юна Дарина Лопатецька почала кар'єру в професійному тенісі в 2012 році. Маленька тенісистка перемагала на турнірах УТТ. У наступному році тенісистка стає третьою на Кубку України серед дітей. У 2014 році Дарина Лопатецька перемагає на своєму першому турнірі Мастерс і займає друге місце на Чемпіонаті України.

У 2015 році українська тенісистка виграла престижний турнір «Орандж Бол». Стала фіналісткою змагань «Едді Хёр». У тому ж році Дарина Лопатецька виграла командний турнір Кубка Європи і змагання Tennis Europe. Юна спортсменка вперше виграла першість України серед юних тенісистів.

У 2016 році Дарина Лопатецька продовжує серію перемог, виграючи Кубок світу, Кубок Європи і турнір ITF Juniors. На наступний рік юна чемпіонка стає володаркою срібла на Кубку світу, перемагає на чемпіонаті Європи, виграє турніри серії ITF Juniors і стає фіналісткою чемпіонату світу.

Вкрай успішно складається для тенісистки і 2018 рік. Дарина Лопатецька стає другою на Кубку Європи та перемагає на серії турнірів ITF. Найбільшим досягненням тенісистки на даний момент слід назвати вихід у чвертьфінал юніорського Відкритого чемпіонату США.

Досягнення

Дарина Лопатецька - надія українського тенісу. Найсильніша тенісистка-юніор в Україні. Чемпіонка країни, Європи та світу. Володарка Кубка світу. Переможниця серії турнірів ITF Juniors. Учасниця юнацької збірної України з тенісу.

Чутки і скандали

15-річна Дарина Лопатецька не встигла стати героїнею скандалів, але стала об'єктом критики. Юну спортсменку критикують в соціальних мережах за передчасне дорослішання, поведінку не по роках і надзвичайну самовпевненість. Батьків чемпіонки звинувачують в експлуатації дитини в корисних цілях, позбавлення дочки дитинства і можливості нормально вчитися і жити життям підлітка.

Статки і джерела доходів

Юна Дарина Лопатецька зуміла заробити понад 300 тисяч доларів в якості призових за свої численні перемоги на міжнародних змаганнях. Також має кілька вигідних спонсорських контрактів, які приносять їй додатково кілька десятків тисяч доларів. Прогнозується, що юна спортсменка може стати доларовим мільйонером вже через рік.

Особисте життя і сім'я

Дарина Лопатецька продовжує вчитися в школі. Проходить курс навчання за екстернатною формою. Постійно подорожує по світу в супроводі тренерів і батьків.

Фото і відео

Дата народження
23 квітня 2003
Країна
Україна