Дата народження
26 березня 1980
Країна
Україна
Соцмережі

Українська телеведуча, актриса, сценарист, продюсер і режисер. Постійний експерт проекту «Все буде добре», співведуча проекту «Битва екстрасенсів» та інших на каналі СТБ. Відома ролями в картинах "Прислуга", "Сувенір з Одеси", "Сутичка" та ін.

Дата народження:
26.03.1980 р.
Рідне місто:
Київ

Дар'я Трегубова з дитинства тяжіла до творчості. Вона вивчилася в школі з поглибленим вивченням англійської мови. Паралельно вона вчилася в музичній школі, де опановувала гру на фортепіано. Здобувши середню освіту, Дар'я Трегубова вступила на режисерський факультет в університеті культури і мистецтв.
Свій професійний шлях Даша почала в 18 років. У цьому віці вона стала працювати на телебаченні. Її першою посадою був пост ведучої півгодинної програми на телеканалі «IVK». Передача виходила в прямому ефірі. Потім Дар'я Трегубова працювала на низці українських телеканалів  ведучою, автором, сценаристом, режисером і головним редактором.

У 2002-му році Дар'я Трегубова отримала посаду копірайтера в рекламному агентстві «Leo Burnett». Там вона працювала протягом року. У подальшому дівчина створювала сценарії телепрограм, корпоративних заходів і фільмів, а також рекламних роликів, співпрацюючи з безліччю агентств і продакшн-студій.
Цю діяльність Дар'я Трегубова поєднувала з роботою телеведучої на «Новому каналі» і «СТБ». Пізніше вона вела програми на телеканалах «Інтер» та «УТ-1».
У 2017-му році Дар'я Трегубова почала вести ефіри програми «Цієї миті рік тому» (канал «СТБ»).

Цю діяльність вона поєднувала з посадою креативного продюсера і головного редактора кінопідрозділу «Sisters production».

Пізніше Дар'я Трегубова стала постійним експертом програми «Все буде добре», а також співведучою в шоу «Битва екстрасенсів» та інших програм телеканалу «СТБ».
З 2006-го року Дар'я Трегубова знімається в кіно. Її акторський дебют відбувся в серіалі «Повернення Мухтара». Пізніше вона знялася в ряді кінокартин і озвучила дубляж кількох зарубіжних фільмів.

Дар'я Трегубова також виступає як ведуча різних заходів в Україні та за її межами.
Телеведуча знімалася у фотосесії для журналу «Плейбой».
Їй належить безліч творчих нагород. Дарина Трегубова визнана однією з найкрасивіших зірок українського шоу-бізнесу.

Особисте життя

У 2011-му році Дар'я Трегубова вийшла заміж. Ім'я та рід діяльності чоловіка залишаються невідомими. За деякими даними, обранець телеведучої є підприємцем. Весілля закохані зіграли у вузькому колі родичів і близьких друзів. У цьому ж році у пари народилася дочка Поліна. Через деякий час подружжя розлучилося.

У 2017-му році стало відомо, що Даша закрутила роман з Сергієм Данилюком.

Статок

Інформація про доходи Дар'ї Трегубової відсутня в відкритих джерелах.

Дата народження
26 березня 1980
Країна
Україна
Соцмережі