Дата народження
28 січня 1988
Країна
Україна
Соцмережі
545

Денис Бойко

Денис Бойко -  український футболіст, воротар збірної України та турецького клубу «Бешікташ». З лютого 2018 року на умовах оренди захищає кольори київського «Динамо». Був фіналістом Ліги Європи 2014/15 у складі «Дніпра». 

Біографія

Денис Бойко народився в 1988 році в українській столиці. З дитячих років тренувався в школі київського «Динамо». Виховувався в "футбольній" сім'ї. Також отримав диплом столичного Інституту фізкультури.

Кар'єра

Грати на професійному рівні Денис Бойко почав у 2005 році. Пробує сили в третьому і другому складі «Динамо». Також грав в київському «ЦСКА» і «Оболоні». У ранній період кар'єри також грає за «Кривбас».

Широку популярність Денис Бойко отримує в 2010 році, коли починає грати за одну з кращих команд країни - «Динамо».

У 2013 році переходить в клуб «Дніпро», в складі якого Денис Бойко стає срібним призером Чемпіонату України. У 2015 році грає у фіналі «Ліги Європи». У наступні кілька років отримує статус одного з кращих воротарів сучасного футболу. Стає бронзовим призером країни за підсумками сезону 2015 - 2016 років.

У 2016 році Денис Бойко переходить в турецький клуб "Бешикташ" за винагороду в 4 мільйони євро. Однак не зміг проявити себе з кращого боку і спочатку був переведений в запас, а після - перейшов на правах оренди в іспанську «Малагу».

У 2018 році Денис Бойко повертається в рідне «Динамо». Стає одним з основних воротарів київського клубу, за який грає і до цього дня.

Денис Бойко регулярно грав за збірну України з футболу, проте успіхами в команді не зумів відзначитися.

Досягнення

Денис Бойко - один з найбільш успішним воротарів в сучасному українському футболі. Є срібним і бронзовим призером Чемпіонату України. Грав у фінальних матчах за Кубок України і вигравав Суперкубок країни. Фіналіст «Ліги Європи», а також чемпіон Туреччини.

Чутки і скандали

Гучний скандал за участю Дениса Бойка виник у 2013 році, коли воротар ледь не вбив гравця «Динамо» Олега Гусєва. Тоді Бойко випадково вдарив коліном киянина в обличчя, через що той втратив свідомість. Гусєв ледь не загинув на полі, проте його врятував одноклубник Канакава, який запобіг западанню язика у колеги.

Денис Бойко також має скандальну славу «гуляки». Затримувався органами правопорядку за їзду в нетверезому вигляді і був завсідником багатьох київських нічних закладів. Також з'являлася інформація про те, що в 2008 році стосовно Бойко порушили кримінальну справу за побиття одного з відвідувачів київських нічних клубів.

Статки і джерела доходів

Є одним з найбільш високооплачуваних гравців України. Як воротар турецького «Бешикташа» заробляв 1 мільйон євро на рік. Нині знову грає в Україні, де його гонорари не перевищують 500 тисяч доларів на рік.

Сім'я і особисте життя

Денис Бойко перебував у нетривалому шлюбі з дівчиною Ольгою, з якою прожив не більше року. На даний момент перебуває у другому шлюбі з Валерією Бойко.

Фото і відео

Дата народження
28 січня 1988
Країна
Україна
Соцмережі