Дата народження
24 листопада 1975
Країна
Україна
Соц.мережі

Український музикант, бас-гітарист рок-гурту «Океан Ельзи». Денис разом з Олексієм Саранчиним, Богданом Гуменюком, Деннісом Аду та Аліком Фантаєвим організовує джазовий квінтет «Дудко». Випустив альбом Sofia з повністю авторським матеріалом.

Дата народження:
24.11.1975 р.
Рідне місто:
Харків

Денис Дудко досить рано виявив свої музичні здібності. У 6 років він вступив у дитячу музичну школу на клас віолончелі. Пізніше він продовжив навчання в середній музичній школі-інтернаті, де осягав гру на контрабасі. Далі Денис Дудко навчався на джазовому відділенні університету мистецтв. У цьому ВНЗ він навчався на класі джазового контрабаса і бас-гітари.

У 1995-му році хлопець приєднався до відомої джаз-банди «Схід-Side». Разом з цим колективом він активно гастролював по Україні та країнах зарубіжжя.

Через три роки Денис Дудко обіймав посаду викладача в Харківському музучилищі ім. Б. Лятошинського. Музикант навчав грі на контрабасі та бас-гітарі. Цю роботу він поєднував з аналогічною діяльністю в харківському університеті мистецтв ім. П. Котляревського і Академії культури.

З 2000-го по 2004-ий рр. Денис Дудко був постійним учасником фестивалю «Джазова провінція». У цей самий період басист грав з джазовим колективом Давида Голощокіна «Четверо». Паралельно Денис Дудко співпрацював з багатьма російськими джазменами, такими як: Єгор Гутман, Андрій Кондаков, Анатолій Герасимов і багатьма іншими. У 2000-му році він також почав співпрацю з фінським джазовим піаністом Мікою Похйола.

Рік по тому Денис Дудко разом з Володимиром Шабалтасом і спільним проектом «ДуШа» виграв на джазовому фестивалі в Іспанії. Потім він відправився на гастролі по Західній Європі, США та Канаді.

Якось раз у 2004-му році йому подзвонив Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи», і запропонував Денису пограти разом. Денис Дудко погодився. Так він увійшов до складу зіркової рок-групи.

У 2009-му році басист створив незвичайний джазовий колектив, який отримав назву «Дудко». Його унікальність полягала в поєднанні української етнічної та фольклорної європейської музики з традиційним звучанням американського джазу. У 2011-му році група «Дудко» випустила дебютний альбом. Платівка отримала назву «Sofia».
У 2016-му році Денис Дудко і джазова співачка Ольга Лукачева заснували музичний проект «MARU». Спочатку колектив виконував кавери, з часом музиканти стали грати власні пісні.

Особисте життя

Денис Дудко був двічі одружений і двічі розлучений. Він є батьком трьох дітей: сина Платона, а також двох дочок - Софії і Юлії.

Статок

У 2017 році прибуток групи «Океан Ельзи» склав 1, 9 млн. USD. Доходи самого Дениса Дудка та інших колективів, в яких він бере участь, поки не підраховані пресою.

Дата народження
24 листопада 1975
Країна
Україна
Соц.мережі