Дата народження
05 квітня 1978
Країна
Україна
Соцмережі

Денис Манжосов

Український актор (студія «95 квартал») і телеведучий («Сімейний розмір» разом з Оленою Кравець. Колишній капітан команди Кіровограда в «Битві українських міст»). Колишній актор КВК.

Дата народження:
05.04.1978 р.
Рідне місто:
Кривий Ріг (Дніпропетровська область)

Денис Манжосов також відомий під сценічними прізвиськами «Моня» і «Діня».
Артист народився в сім'ї інженера та вчительки. У коміка є двоє молодших братів - близнюки Владислав і Станіслав.

Денис Манжосов навчався в гімназії №95. До речі, його однокласником був Володимир Зеленський. Хлопці сиділи за однією партою. Денис з дитинства захоплювався творчістю й охоче залучався до самодіяльності. Хлопець грав на гітарі та брав участь в шкільних театральних постановках.

Коли Денис і Володимир вчилися в 11-му класі, вони приєдналися до студентського театру «Безпритульний». Його творчим керівником був Олександр Пікалов. Пізніше саме ця трійця створила КВН-команду «95-й квартал».

Паралельно Денис Манжосов отримував юридичну освіту.

На початку 2013-го року Денис Манжосов покинув склад команди «Студія Квартал 95». Пізніше артист відкрив власне івент-агентство. Компанія займалася організацією концертів і весіль. Через деякий час Денис Манжосов переїхав у США. У 2018-му році він почав проявляти активність у середовищі українського шоу-бізнесу. Денис почав з новими силами брати участь у кастингах акторів і ведучих. Але пройти відбори йому не вдалося.

Восени того ж року Денис Манжосов нагадав про себе публіці. Правда, актор постав перед нею в новому світлі. Він проявив свої режисерські здібності, знявши скандальний кліп. Відео отримало назву «Лист московському шайтанові». У ньому знялися Віктор Бронюк, Василь Вірастюк та багато інших зірок вітчизняного шоу-бізу. За сюжетом українські козаки в яскравій нецензурній формі складають лист російському царю - Володимиру Путіну.

Кліп приурочений до Дня захисника України.

Особисте життя

Денис Манжосов перебуває в цивільному шлюбі. Ім'я його обраниці - Анастасія.

Скандали

У 2013-му році стало відомо, що «Студію Квартал 95» покинув Денис Манжосов. Розповідати про причини розриву відносин артисти відмовилися. Володимир Зеленський повідомив, що подія завдала йому глибоких переживань, тому він не хоче обговорювати цю тему. Євген Кошовий розповів, що в колективі стався великий скандал. Він також зазначив: незамінних людей не буває. Євген повідомив, що Денис перебрався в США, тому співпраця і спілкування з ним стали неможливими. Олена Кравець виявилася менш таємничою. За словами артистки, Денис Манжосов сильно посварився з Володимиром Зеленським. Пізніше в скандал втягнулися інші члени «Студії Квартал 95».

Як з'ясували журналісти, Манжосов після розриву зі «Студією Квартал 95» переїхав до Кривого Рогу. Там комік відкрив своє івент-агентство. Денис також бере участь у багатьох кастингах різних розважальних шоу.

Статок

Інформація про доходи Дениса Манжосова не представлена ​​в ЗМІ.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\02 февраль\11-15\11\Денис Манжосов.jpg


Дата народження
05 квітня 1978
Країна
Україна
Соцмережі