Дата народження
09 травня 1981
Країна
Україна
Соцмережі
392

Денис Пушилін

Державний діяч невизнаної Донецької Народної Республіки. Глава Донецької Народної Республіки, верховний головнокомандувач збройними силами ДНР з 20 листопада 2018 року.

Дата народження:
09.05.1981 р.
Рідне місто:
Макіївка (Донецька область)

Денис Пушилін має незвичайний родовід. Раніше ходили чутки, що новий правитель ДНР має єврейське коріння. Але це зовсім не так. Його батько – виходець з Росії. Мати – наполовину узбечка.

Денис Пушилін навчався в Макіївській школі №14. Потім він проходив строкову армійську службу в Криму. Повернувшись на цивілку, Денис вступив до Донбаської національної академії будівництва та архітектури. Там Денис вивчав економіку.
Свою кар'єру Пушилін Денис почав ще в студентські роки. Тоді він працював у кондитерській компанії.

З 2011-го року хлопець став активним учасником громадських рухів. Денис Пушилін відкрито висловлював проросійську позицію. Під час Євромайдану він приєднався до сепаратистів. З того ж моменту почалася його політична кар'єра.

Незабаром Денис Пушилін став представляти ДНР у рамках Мінських переговорів.
У 2018-му році він очолив самопроголошену Донецьку народну республіку.

Особисте життя

Денис Пушилін одружений. Його дружину звати Ірина. У пари три дочки.

Скандали

Той факт, що саме п'ята точка  Пушиліна Дениса Володимировича зайняла крісло голови ДНР, викликав чимале здивування навіть у колах так званої Донецької народної республіки. Штука в тому, що з кількох вождів донецького народу Пушилін Денис Володимирович був найменш значним. Він не мав реальної підтримки силових угруповань і, як тоді здавалося, підтримки Кремля. Проте, саме він очолив ДНР після смерті Олександра Захарченка. Усівшись на головний стілець псевдокраїни, Денис Пушилін заявив: у смерті його попередника винна Україна. Цікаво, що напередодні загибелі Захарченко випустив компрометуючі сюжети про підручних Пушиліна. Матеріал вийшов на телеканалі «Оплот», підконтрольному тодішньому главі ДНР. У зв'язку з цим деякі підозри падають на самого Дениса Пушиліна як на замовника вбивства.

Крім того, за два дні до виборів правителя ДНР Денис Пушилін підписав цікавий закон. Згідно з документом, все майно, у тому числі активи, особиста охорона і медичне обслуговування глави ДНР, який передчасно покинув світ, передаються його наступнику. Виняток становлять дружина і діти.

Варто відзначити, що на Дениса раніше також велося полювання. У червні 2014-го року на нього було скоєно невдалий замах. Замість Пушиліна був убитий його помічник.

Деякі наближені джерела називають Пушиліна жадібною і дріб'язковою людиною, яка не гребує прибирати до своїх рук все те, що можна взяти.

Взимку 2014-го року саме через нього проходило фінансування мітингів на Донбасі. Як пишуть в ЗМІ, Кремль виділяв десятки мільйонів рублів на розвиток сепаратизму в Східних регіонах України. Більшу частину суми привласнив Пушилін.

Незабаром, після його призначення на місце ватажка в ЗМІ просочилися деякі діалоги з особистого листування Дениса. Звідси стало відомо, що йому належать акції декількох нафтових компаній Росії.

Експерти відзначають: кандидатура Дениса Пушиліна на посаду глави ДНР була призначена Кремлем. Зв'язок Дениса з російською владою доводять його візити до Володимира Путіна. У 2018-му році журналістам вдалося сфотографувати Пушиліна, який виходить з Адміністрації президента РФ.

Євросоюз запровадив санкції проти Дениса Пушиліна. Йому також заборонений в'їзд до європейських країн. Служба безпеки України оголосила Пушиліна в розшук. Проти нього порушено кримінальну справу за фактом сепаратизму.

Статок

У ДНР відсутня прозора система декларування. З цієї причини рівень доходів Дениса Пушиліна пресі точно невідомий.

У 2015-му році портал «Деловая столица» оцінив капітал Дениса Пушиліна в 7,5 млн USD.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\02 февраль\4-8\8.02\Денис Пушилин.jpg

Дата народження
09 травня 1981
Країна
Україна
Соцмережі