Дата народження
15 жовтня 1975
Країна
Україна
Соцмережі
122

Денис Шмигаль

Шмигаль Денис Анатолійович: колишній топменеджер Ахметова у Кабінеті Міністрів Гончарука

Шмигаль Денис Анатолійович — просував проєкт на користь холдингу Ахметова, який міг забруднити землю і воду.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Денис Анатолійович Шмигаль народився 15 жовтня 1975 року у Львові.

Освіта

Диплом інженера-економіста Денис отримав у "Львівській політехніці" (1997). У 2003 році він захистив дисертацію з регіональної економіки та розміщення продуктивних сил та став кандидатом економічних наук.

Проходив стажування за програмою підготовки менеджерів за програмою міністерства економіки і енергетики Німеччини.

Сім’я

Шмигаль перебуває у шлюбі. Дружину звуть Катерина. Вона займається підприємницькою діяльністю у Львові в сфері послуг. Катерина співвласниця львівського муніципального велопрокату NextBike, а також "Кам'янецької пекарні". У подружжя двоє доньок: Анна і Софія.

Кар'єра

У 1994 році Шмигаль влаштувався менеджером у ТОВ "О'кей". На цій посаді провів один рік. Потім з 1995 по 2003 рік Денис працював бухгалтером в АК "Електронбанк", ВАТ "Львівський автобусний завод", ЗАТ "З-Торговий завод", ТОВ "ЛА ДІС".

У 2003 році Шмигаль повернувся на Львівський автобусний завод. Два роки він очолював фінансовий відділ. З 2005 по 2009 рік Денис обіймав керівні посади в ТОВ "ЛА ДІС", "Інвестиційна компанія "Комфорт-Інвест" та ТОВ "РОСАНІНВЕСТ".

У 2009 році Шмигаль перейшов на державну службу. Він став спочатку помічником львівського губернатора, а потім керівником економічного управління облдержадміністрації. У 2011 році Денис очолював громадську організацію "Інститут регіонального розвитку".

У 2014 році Денис на платній основі працював помічником народного депутата VII скликання Романа Чернеги з партії "УДАР". Потім був заступником Львівського обласного управління Фіскальної служби. Через кілька років звільнився та став віцепрезидентом компанії "Львівхолод" — мережі магазинів "Рукавичка".

З 2017 по 2018 рік Шмигаль був заступником гендиректора з соціальних питань у ПАТ "ДТЕК Західенерго". У січні 2018 року Денис Шмигаль став директором найбільшого в західному регіоні виробника електроенергії — Бурштинської ТЕС.

Влітку 2019 року його кандидатуру розглядали на посаду губернатора Львівської області. Однак він очолив сусідню, Івано-Франківську область. На чолі Івано-Франківщини Денис провів пів року — з серпня 2019 по лютий 2020 року.

4 лютого 2020 року Верховна Рада призначила Шмигаля міністром розвитку громад і територій України. Крім того, він став віцепрем'єр-міністром.

Компромат

Як стверджує сайт "Антикор", у 2015 році Денис Шмигаль потрапив до списку посадових осіб, які повинні були опублікувати декларації та люстраційні заяви, але проігнорували норми закону. На той момент Денис обіймав посаду заступника начальника Головного управління Міністерства доходів у Львівській області.

Нового міністра розвитку громад і територій називають кон'юнктурником. На держслужбу він прийшов за президентства Ющенка, а за Януковича Шмигаль потрапив "у президентський кадровий резерв "Нова еліта нації", ніж потім його докоряла патріотична частина Львівщини".

Дениса пов'язують з найбагатшим українцем — Ринатом Ахметовим. На самому початку 2018 року Шмигаль очолив Бурштинську ТЕС, яка належить холдингу головного олігарха країни.

У пресі відзначається, що на цій посаді Шмигаль встиг оскандалитися. Він "просував проєкт на користь ДТЕК, який би сильно збільшив звалища золи та проти якого виступали селяни і мешканці міста Галич, оскільки він міг забруднити землю і воду".

Декларація

У липні 2019 року Денис Шмигаль опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

З нерухомості новий віцепрем'єр володіє однією земельною ділянкою (2200 кв.м.) у селі Хоросниця Львівської області та гаражем (15,9 кв.м.) у Львові. Його дружині належить три земельні ділянки (2200, 151 і 458 кв.м.) та житловий будинок (215,9 кв.м.) у Львові, а також нежитлове приміщення (417,2 кв.м.) у місті Кам'янка-Бузька на Львівщині.

Денис не має власного автомобіля. Катерина Шмигаль пересувається на Land Rover Discovery Sport 2016 року випуску. Машину вона придбала у 2018 році за 831,9 тисячі гривень.

У 2018 році в компанії ДТЕК у якості зарплати він отримав 3,5 мільйона гривень. Дохід Катерини Шмигаль від відчуження рухомого майна склав 200 тисяч гривень.

На банківському рахунку у Шмигаль зберігається 12 тисяч гривень. Готівкою у Дениса є 35 тисяч доларів, у Наталії — 80 тисяч доларів.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=__YqHFTgvDM 

Дата народження
15 жовтня 1975
Країна
Україна
Соцмережі