Дата народження
03 лютого 1980
Країна
Україна
Соцмережі

Артист, співак

Дата народження:
03.02.1980 р.
Рідне місто:
Запоріжжя

Дядя Вадя - кумедний псевдонім артиста. Його справжнє ім'я - Вадим Олексійович Федоров.

Він народився в простій родині. Його батько був викладачем вокалу, а мама - домогосподаркою і видатним "готувальником" котлет. Як стверджує артист, від батьків він перейняв любов до хорошої музики та смачної їжі. Зрозуміло, на творче формування особистості Вадима великий вплив зробив його батько.

З ранніх років Дядя Вадя займався спортом. Він відвідував секції з легкої атлетики та футболу. Пізніше хлопчик став більше часу присвячувати творчості. Незабаром він вступив на театральне відділення школи мистецтв.

Закінчивши школу, Дядя Вадя став працювати ресторанним музикантом. Ця діяльність його не влаштовувала через постійне жування замість оплесків. Але незабаром цей кошмар закінчився як для Дяді Ваді, так і для його слухачів.

Молодий артист увійшов до групи «Лепріконси». Пізніше він виступав у складах таких музичних команд, як "АКВАВІТА", "Sotger", "Blackout».

Після розпаду групи «Blackout» у творчості Дяді Ваді настало затишшя. До цих негараздів у кар'єрі додалися неприємності з особистого життя. Хід долі співака змінила Наташа, яка виявилася не зовсім жінкою, а цілком хітовою піснею. Трек «Наташа» Дядя Вадя записав спільно з репером Потапом і групою «Ugo». Незабаром пісня нагадала публіці про Дядю Вадю.

У 2008-му році в його кар'єрі починається новий підйом. У той період Дядя Вадя записав альбом спільно з репером Потапом. Платівка отримала назву «Я помню...». За релізом альбому пішли кліпи, які привернули увагу великої аудиторії.
Пізніше Дядя Вадя почав співпрацювати з декількома проектами, а саме: «Ugo» і «NewZCool». Артист також виступав як виконавець каверів на хіти знаменитостей.

У 2014-му році Дядя Вадя увійшов до складу нового музичного колективу, створеного Потапом. Група отримала назву «MOZGI». Цей колектив, стиль якого визначений як електро-шаурма, шокував і швидко підкорив аудиторію. Дебютний трек «Аябо» став хітом.

У 2016-му році група «MOZGI» була названа кращим музичним проектом року за версією «M1 Music Awards».

Варто відзначити, що «MOZGI» і учасники цього колективу користуються популярністю не тільки в Україні і Росії, але також в Іспанії.

Особисте життя

Дядя Вадя не розповідає про свої романтичні пригоди. В одному з інтерв'ю він лише зізнався, що віддає перевагу жінкам героїчних пропорцій.

Скандали

У 2008-му році на Дядю Вадю напала жінка. Вагітна прихильниця кинула дитину і чоловіка заради поп-зірки. Фанатка вирушила до Києва, щоб підкорити серце свого кумира. Особисто з ним зустрітися їй так і не вдалося. Вона дошкуляла жінкам із близького оточення Дяді Ваді, погрожуючи їм фізичною розправою. Після цього співак публічно заявив, що подасть на прихильницю в міліцію, якщо та не вгамується.

Статок

У 2017 році групі «MOZGI» вдалося заробити 225 тис. USD.

Дата народження
03 лютого 1980
Країна
Україна
Соцмережі