Дата народження
22 вересня 1975
Країна
Україна
Соцмережі

Український шоумен, ведучий, співак та актор. Продюсер жіночого гурту "Opium". Учасник розважальних шоу, КВК та Камеді клаб. Справжнє ім’я шоумена Вадим Мичковський.

Дата народження:
22.09.1975 р.
Рідне місто:
Хмельницький

За фамільярним псевдонімом ховається Мичковський Вадим Ростиславович. Його сценічне ім'я походить від шкільного прізвиська. У 7-му класі друзі стали називати Вадима Жорою.

Здобувши середню освіту, Дядя Жора вступив до Хмельницького університету управління та права. Там майбутній артист вивчився на юриста.

У студентські роки хлопець створив КВК-команду, яка дістала назву «Три товстуни».
Через рік, у 1993-му, він відкрив піцерію «Три товстуни». Пізніше Дядя Жора заснував гастроном, рекламне агентство і газету оголошень.

Команда «Три товстуни» здобула безліч перемог, також грала у Вищій лізі.
У 2006-му році Дядя Жора перебрався до Києва. З того часу він почав творити під своїм псевдонімом. У столиці артист став резидентом «Comedy Club Ukraine».
У 2009-му році він став продюсером «Бігуді шоу». У цей же період відбувся кінодебют Дяді Жори. Він знявся в картині «О, щасливчик!».

Через рік Дядя Жора з'явився в "ГПУ" як один із ведучих. У цьому ж 2010-му році комік почав зніматися в скетчкомах. Його першим із таких проектів стало шоу «Файна Юкрайна».

У 2016-му році Дядя Жора знову з'явився в кіно. Він отримав роль у фільмі «Пацики».
У 2017-му році Дядя Жора зіграв в серіалі «Село на мільйон».

Комік має власний продюсерський центр «Дядя Жора Company». До числа його підопічних відноситься багато зірок українського шоу-бізнесу.

Артист також є учасником багатьох телепроектів. Зокрема, Дядя Жора увійшов до трійки переможців проекту «Танці з зірками».

Незважаючи на активну творчу діяльність, комік не залишається осторонь від політичних подій. Він відкрито демонструє свою громадянську позицію. Зокрема, у 2016-му році він приєднався до патріотичного флеш-мобу «яЛюблюСвоюКраїну». Артист зняв відео, в якому розповів, за що любить свою Батьківщину.

Особисте життя

Дядя Жора одружений з хмельничанкою Наталією. У подружжя три дочки - Уляна, Устина і Анна. Наймолодша донька народилася у 2017-му році.

Скандали

Першого квітня 2015 го року комік Дядя Жора став жертвою нелюдського злочину. Артистові подарували автомобіль і викрали його.

Дядя Жора виграв легковик у лотереї на концерті. Машину викрали на автозаправці.
Як з'ясувалося пізніше, Дядя Жора став жертвою розіграшу від «Студії Квартал 95».

Статок

Дядя Жора є одним із найпопулярніших коміків України. Він активно задіяний у багатьох сферах шоу-бізнесу. Проте про доходи Дяді Жори в пресі не повідомляється.

Дата народження
22 вересня 1975
Країна
Україна
Соцмережі