Дата народження
22 березня 2001
Країна
Україна
Соцмережі
762

Діана Варінська

Біографія

Діана Варінська - українська гімнастка. Народилася в 2001 році. З дошкільних років займається художньою гімнастикою. У підліткові роки починає виступати на професійному рівні. Спеціалізується на багатоборстві.

Кар'єра

На початку Діана Варінська стає відомою в 2015 році, після участі в Європейському молодіжному олімпійському фестивалі, за підсумками якого вона стає четвертою.

Активно продовжує виступати Діана Варінська і в 2016 році. Успішно брала участь в Чемпіонаті Європи, Кубку Антонії в Білорусі і в інших змаганнях.

Дорослу кар'єру Діана Варінська починає в 2017 році. Виступає на етапі Кубка світу в Азербайджані і виграє золото. Українка також перемагає на Кубку світу в категорії «вправи на брусах». Також виходить у фінал Чемпіонату світу в канадському Монреалі.

По справжньому знаменитою Діана Варінська стає в 2018 році. Так, за результатами Кубка світу зі спортивної гімнастики в Хорватії спортсменка виграла три золоті медалі - у вправах на брусах, у вільній програмі і в вправах на колоді.

Досягнення

Діана Варінська - найбільш перспективна гімнастка сучасної України. Не дивлячись на свій юний вік, є лідером збірної країни з гімнастики. Багаторазова чемпіонка України, фіналістка Чемпіонатів світу і багаторазова переможниця етапів Кубка світу.

Чутки і скандали

Юна Діана Варінська любить публікувати свої відверті фото в соціальних мережах. Факт публічного оголення неповнолітньої спортсменки шокує багатьох експертів художньої гімнастики і фанатів. Спортсменка критикується за нескромність, поведінку не за віком і епатажність. Батьки чемпіонки звинувачуються в експлуатації дочки і позбавлення її можливостей нормально проводити підліткові роки.

Статки і джерела доходів

Діана Варінська - забезпечена спортсменка. За свої перемоги на міжнародних змаганнях отримала близько 100 тисяч доларів призових. Також отримує зарплату від Федерації гімнастики і Міністерства спорту, яка оцінюється приблизно в 200 тисяч гривень.

Особисте життя і сім'я

Юна спортсменка недавно закінчила навчання в школі. Живе з батьками, однак рідко буває вдома через завантажений графік через тренування і змагання. Любить пляжний відпочинок і спілкування з однолітками.

Фото і відео

Дата народження
22 березня 2001
Країна
Україна
Соцмережі