Дата народження
01 лютого 1986
Країна
Україна
Соц.мережі

Українська естрадна співачка, автор пісень, диригент хору, викладач вокалу, суперфіналістка шоу "Україна має талант".  У квітні 2012 артист йде на експеримент: повністю відмовився від свого альтер-его і декілька років виступав під своїм справжнім ім'ям - Артем Семенов. Брав участь у телевізійному шоу "Зірковий ринг", в якому змагалися найкращі вокалісти талант-шоу «Україна має талант» та "Х-Фактор".

Біографія

Дата народження: 01.02.1986 р.

Рідне місто: Кривий Ріг (Дніпропетровська область)

Справжнє ім'я епатажної шоу-вумен - Семенов Артем Олегович. Діва Урсула є контратенором з унікальним тембром. Вона легко виконує як баритональні партії, так і партії для ніжного сопрано. Це дозволяє Діві Урсулі співати з собою в дуеті. Такого роду перформанси стали однією з головних фішок співачки.

Артистка народилася в простій родині машиніста і кухарки.

З ранніх років Урсула тяжіла до музики. Ще в дошкільному віці вона почула спів церковного хору, який буквально зачарувала майбутню артистку. З того часу Урсула наполягала, щоб її віддали на уроки вокалу. Нарешті бажане збулося. Урсула потрапила в церковний хор. Його керівник відразу помітив незвичайний голос дитини.

Виступаючи в складі хору, Урсула також брала участь і перемагала у багатьох дитячих конкурсах.

Заняття вокалом вона поєднувала з освоєнням гри на фортепіано. Закінчивши музичну школу, Урсула вступила в музучилище на відділення хорового диригування.

Навчання вона поєднувала з роботою диригента в церковному хорі і виступами в театрі оперети.

Перша популярність до Діви Урсули прийшла після її участі в спектаклі «Олена Прекрасна». У ньому співачка зіграла головну роль. На афіші значилося справжнє ім'я виконавиці. Публіку привернуло те, що роль прекрасної Олени виконує якийсь Артем Семенов. Виступ супроводився аншлагом і великим успіхом.

Як пізніше згадувала Діва Урсула, перед нею постав вибір: працювати далі диригентом, виступати на сцені оперети або шукати свою нішу. Артистка не хотіла залишатися в Кривому Розі, оскільки там вона не могла бути собою - травесті-співачкою.

Закінчивши училище, вона вирушила до Львова. Там Урсула вступила на вокальне відділення Національної музичної академії ім. М. Лисенка. Фінансові труднощі змусили її кинути навчання, яке вона пізніше продовжила в заочній формі.

У пошуках кращого життя Діва Урсула перебралася до Києва. Перший час вона не могла влаштуватися в столиці. Деякий час Урсула була змушена ночувати на вокзалі. Пізніше вона стала різноробочою.

У 2007-му році співачка Тетяна Мельник запропонувала Урсулі створити вокальний тандем. Так виник дует «DejaVu». Але через рік колектив розпався. Діва Урсула почала виступати сольно в нічних клубах, використовуючи травесті-образ. У той період вона жила в гуртожитку. Цей час артистка згадує як один із найгірших. Крім конфліктних і питущих сусідів, в спільній квартирі жили щури. Щоб позбутися від них, співачка завела кішку. Оточення та власне становище часто втягували Урсулу в депресію. Вийти з гнітючого стану їй допомогла участь в талант-шоу.

У 2009-му році Діва Урсула виступила в програмі «Україна має талант!». Їй вдалося вразити суддів і публіку красивим і дуже жіночним оперним вокалом. Непохитним залишився лише один член журі - Ігор Кондратюк. Його збентежив травесті-образ артистки. Проте Урсула потрапила в проект і посіла друге місце. У фіналі вона виступила в дуеті з собою, виконавши головну арію з мюзиклу «Привид Опери».

Виграний на шоу грант вона витратила на навчання в оперної прими Любові Казарновської, ставши її єдиною ученицею.

Повернувшись до Києва, Діва Урсула відкрила свою вокальну студію. Незабаром вона підписала контракт із продюсерським центром «СТБ».

У 2012-му році на вимогу продюсерів Діва Урсула відмовилася від травесті-образу і почала виступати під своїм справжнім ім'ям. Менеджерів артистки турбувало її компрометуюче амплуа, пов'язане з гей-течією. Пізніше Урсула згадувала, що репетирувала Артема Семенова перед дзеркалом.

Разом із іміджем значно змінився репертуар. Артем Семенов виконував естрадні пісні, практично не проявляючи свій вокальний діапазон.

У 2013-му році відбувся реліз дебютного альбому Артема Семенова. Платівка отримала назву «Взлететь». У тому ж році відбулася прем'єра першого кліпу артиста на пісню «Две минуты».

Пізніше Артем Семенов заснував свій хор «Галарт». Артист виступив як диригент і соліст. Колектив виконував класичні твори в рок-обробці.

У період співробітництва з продюсерським центром «СТБ» Артем Семенов взяв участь у низці  музичних шоу. Артист також здійснював гастролі по Україні. Його виступи супроводжувала група рок-музикантів.

У 2015-му році продюсерський центр припинив співпрацю зі своїми артистами з технічних причин.

Пізніше Діва Урсула розповідала, що робота з цими продюсерами була для неї складною в деякому відношенні. За словами співачки, роль Артема Семенова стала для неї ношею і не дозволяла в повній мірі реалізувати свій талант.

Після розірвання контракту з «СТБ» співачка стала виступати в травесті-образі. В інтерв'ю вона заявила, що Артем Семенов мертвий.

У 2015-му році Діву Урсулу запросили в Лас-Вегас. Американські продюсери знайшли відео Урсули на YouTube, прийнявши її за брутальну жінку. Їх захопленню не було меж, коли вони дізналися, що витончений голос належить чоловікові. Разом з Дівою Урсулою вони створили видовищний мюзикл за її сценарієм.

Після концертних сезонів пішли виступи на ЛГБТ-фестивалі в Мюнхені і на фестивалі міжнародних культур у Китаї. У Піднебесній країні Урсула представила українську народну пісню «Ой верше мій, верше». Після цього виступу співачку запросили взяти участь у декількох концертах, які проходили в Китаї. Вона також дала майстер-класи для китайських співаків.

Зараз шоу Діви Урсули користуються популярністю в Лас-Вегасі.

Артистка живе у власному будинку під Києвом і поєднує творчість з фермерством.

Особисте життя

Про своє особисте життя співачка не розповідає в ЗМІ. Відомо, що вона не перебуває в шлюбі.

Статок

Інформація про прибутки співачки не представлена ​​в пресі.

Дата народження
01 лютого 1986
Країна
Україна
Соц.мережі