рейтинги
рейтинги
20 березня, середа
Ашберн
Вхід
Соц.мережі
438
Дмитро Білоцерковець

Біографія

Дмитро Білоцерківець народився в 1986 році в Севастополі. Після закінчення школи вступив до Єврейського університету і отримав диплом за спеціальністю «менеджмент».

Активно займається спортом. Дмитро Білоцерківець є кандидатом в майстри спорту з легкої атлетики.

Кар'єра

Політичну кар'єру Дмитро Білоцерківець починає в 2007 році, коли очолює організацію «Севастополь без корупції». Брав участь у виборах до міської ради рідного Севастополя, проте не пройшов.

У період з 2009 по 2012 роки Дмитро Білоцерківець керує фірмою «Віадук-Р». Пізніше працює помічником народного депутата.

Брав активну участь у проукраїнських акціях у Криму в 2014 році. Після анексії півострова був змушений виїхати на материк.

Досягнення

Дмитро Білоцерківець був головою столичного департаменту благоустрою. Обіймав цю посаду з 2014 по 2016 роки.

У 2016 році стає головою київського осередку пропрезидентської партії «Солідарність». Навесні того ж року Дмитро Білоцерківець стає народним депутатом.

Чутки і скандали

Взимку 2014 року авто Білоцерківця було спалене. Пізніше Дмитро подарував згорілий автомобіль тодішньому голові Севастополя.

Безліч скандалів викликала діяльність Білоцерківця на посаді глави департаменту благоустрою столиці. Прославився за вибіркову боротьбу з незаконними МАФами, пересувними кав'ярнями та АЗС. Дмитра Білоцерківця звинувачували в тому , що він прибирає зі столичних вулиць лише той бізнес, з власниками якого він «не увійшов у частку».

Протягом 2015 - 2016 років демонтаж МАФів у Києві проходив з численними скандалами з побиттям правоохоронців і підприємців.

Дмитра Білоцерківця звинувачували в тому, що він у партнерстві з директором «Київблагоустрою» перетворив облаштування столиці в багатомільйонний бізнес.

З'являлася інформація, що мати депутата - Жанна, стала володаркою елітної нерухомості в США, офіційно працюючи в шкільному гуртку в Криму.

У листопаді 2017 року проти Дмитра Білоцерківця було порушено кримінальну справу за звинуваченням у розкраданні і привласненні бюджетних коштів, що виділяються на демонтаж нелегально встановлених МАФів. Слідство припускає, що на благоустрої Києва нинішній нардеп заробив не менше 15 мільйонів гривень.

Статки і джерела доходів

Дмитро Білоцерківець заявляє, що живе за рахунок заробітної плати, спочатку отриманої в Київській мерії, а після - в парламенті. Нардеп не має особистого житла.

Однак, політик декларував готівку - 35 тисяч доларів, 37 тисяч євро і майже 400 біткоінів. Кошти були отримані в спадщину.

Особисте життя і сім'я

Дмитро Білоцерківець  неодружений. З'являлася інформація, що він живе разом з дівчиною, проте дані про її особистість  не розкриваються.

Фото і відео
Соц.мережі