Дата народження
13 серпня 1978
Країна
Україна
Соцмережі

Екс-активіст Автомайдану, громадський і політичний діяч, міністр молоді та спорту (2014 рік)

Дата народження:
13.08.1978 р.
Рідне місто:
Київ

Дмитро Булатов навчався в Київському політехнічному інституті на факультеті електроніки.

У період з 1998 по 2014-й рр. Дмитро Булатов працював на керівних посадах в приватних і державних підприємствах різних сфер. Він також володів власним автоцентром «Стольник».

У 2013-му році Дмитро зайнявся громадською діяльністю. Під час Євромайдану він став одним з лідерів і організаторів руху Автомайдану.

У лютому 2014-го року Дмитра Булатова призначили на посаду міністра молоді та спорту.

Через рік він відправився воювати в АТО.

Особисте життя

Дмитро Булатов одружений з Ганною Киричок. У пари троє дітей: син Денис, дочка Аліса і пасинок Микита.

Скандали

У січні 2014-го року без вісті пропав Дмитро Булатов. Активісти Автомайдану пообіцяли винагороду в розмірі 15 тис. USD. Пізніше розмір винагороди підвищився до 25 тис. USD. Усі пошуки виявилися марними. Переживання підігрівали запеклі протистояння народу з представниками влади.

Через кілька днів Дмитро Булатов знайшовся сам. Він постукав у один з приватних будинків села Вишеньки. Визначний збіг - цей будинок знаходився на вулиці «Жертв революції». Дмитро був виснажений і покалічений. Йому понівечили обличчя і відрізали частину вуха. Його сорочка була забруднена кров'ю. Пізніше активіст повідомив, що його викрали невідомі люди, які говорили з вираженим російським акцентом. Побачити своїх мучителів Булатов не міг, оскільки йому на голову натягли мішок. Викрадачі збиралися дізнатися, хто фінансує Автомайдан.

Дмитро Булатов відправився в Литву на лікування. Там він дав інтерв'ю західним журналістам про події в Україні.

Пізніше за фактом викрадення Дмитра Булатова поліція відкрила кримінальну справу. Станом на 2018 й рік, правоохоронцям не вдалося відшукати винних.

Варто відзначити, що у 2017-му році члени Автомайдану повідомили, що викрадення Дмитра Булатова було фальшивим. Зокрема, Сергій Поярков заявив: його соратники відразу зрозуміли, що Дмитро просто вирішив сховатися, тому підробив викрадення.
Такої ж версії дотримуються деякі журналісти. Вони помітили, що на фотографіях, зроблених після чудесного визволення, у Дмитра гладко виголене обличчя і підстрижені нігті. Булатов пізніше пояснив, що у нього дуже довго відростає щетина.
Представники правоохоронних органів закликали не робити поспішних висновків у справі Дмитра Булатова.

У тому ж 2014-му році Дмитро Булатов став міністром молоді та спорту в уряді Арсенія Яценюка. Дуже скоро його стан покращився у всіх відношеннях. Через деякий час після вступу на посаду простий активіст купив пентхаус в Києві на вулиці Жилянській, вартістю 6 млн грн. Крім того, Булатов пересів в новенький «Lexus». При цьому, як зазначено в декларації, за 2013-й рік він заробив менше ніж 30 тис. грн.

Сам новоспечений міністр заперечує ці факти. Він називає цю інформацію вигадками провокаторів. Насправді, цей пентхаус міністр знімає в оренду.

У 2014-му році під стінами Кабміну зібралося безліч молодих людей. У їх числі були колишні активісти Автомайдану. Мітингувальники вимагали відставки Дмитра Булатова. На їхнє переконання, міністр не справляється зі своїми обов'язками. Крім того, учасники мітингу звинувачували Булатова в привласненні 5 млн грн.

Статок

Згідно з декларацією за 2017-й рік, Дмитро Булатов є безробітним. Його дохід склала соціальна допомога в розмірі 1200 грн. Ще 16 тис. гривень пожертвував благодійний фонд «ХАРКІВ З ТОБОЮ».

Поки Дмитро витрачав меценатську підтримку, його дружина бізнес-леді працювала на трьох роботах. У результаті їй вдалося заробити 1586255 грн.
Родині належать 2 земельні ділянки та квартира в Києві площею 175 м².
Булатов з дружиною катаються на чотирьох автомобілях: «Subaru Outback», «ВАЗ 2121 Нива» (1992 року випуску), «Toyota RAV4» і «Toyota Corolla». На п'ятому – «Volkswagen Polo Sedan» – катається невідомий викрадач.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\02 февраль\11-15\12\b5aa1b7f59d3722946d25edda557947f.jpg


Дата народження
13 серпня 1978
Країна
Україна
Соцмережі