Дата народження
23 грудня 1978
Країна
Україна

Дмитро Чібісов

Біографія

Народився Дмитро Чібісов в 1978 році. Навчався в Національній академії України ім. Ярослава Мудрого (вивчав юриспруденцію).

Кар'єра

У 2000 році почав свій кар'єрний шлях з посади слідчого в районній прокуратурі Вінницької області. Потім був слідчим, а трохи пізніше - заступником прокурора в управлінні прокуратури Києва. Через деякий час став заступником прокурора Київської області. У 2015 році поставлений прокурором Чернігівської області. Займався наглядом за дотриманням закону представниками податкової міліції та інших органів прокуратури. У липні 2016 року Чібісов Дмитро став прокурором Київщини.

Чутки і скандали

Дмитро Олегович Чібісов досить часто з'являється в скандальних новинах. Правда це чи лише чутки, не завжди ясно.

Так, прокурора Київської області керівництво Федерації мотоциклетного спорту України звинуватило в тому, що той нібито здійснив рейдерське захоплення тренувальної бази в Бучі. Однак на цій же території знаходиться банний комплекс "Сварожич". Чи можуть взагалі там тренуватися спортсмени - велике питання.

Також за даними деяких журналістів, в Київській області під прикриттям обласної прокуратури нелегально видобували пісок. Чи знав про це головний прокурор? Напевно ...

Крім цього, в ЗМІ не раз з'являлася інформація про те, що Дмитро Олегович приймає наркотики і зловживає своїми повноваженнями (перевищує ліміт використання бензину в рамках робочих поїздок, приватизував державну квартиру, змушує прокурорів допізна працювати, затягуючи наради, і т.п.). Деякі активісти не раз влаштовували мітинги з метою добитися усунення Чибісова, а хтось навіть приніс до управління похоронний вінок прокурору.

Статки і джерела доходів

За даними електронної декларації, дохід Дмитра Чибісова за 2016 рік склав більше 282 000 гривень. Готівкою прокурор Київської області зберігає 41 000 гривен і 29 700 доларів. На дружину записана квартира в Києві і земельна ділянка в Чернігівській області. На дітей записана ще одна квартира в столиці.

Особисте життя і сім'я

Дмитро Чібісов одружений, виховує сина Тимура і дочку Каріну.

Фото і відео

Дата народження
23 грудня 1978
Країна
Україна