Дата народження
06 листопада 1986
Країна
Україна
Соцмережі

Дмитро Чигринський

Дмитро Чигринський -  український футболіст, захисник грецького клубу АЕК та екс-гравець збірної України. Заслужений майстер спорту України. Одружений (дружина модель Надія Шаповал).

Біографія

Дмитро Чигринський - знаменитий український футбольний захисник. Народився в 1986 році в Хмельницькій області. Захопився футболом у дитячі роки. У 14 років Дмитро Чигринський потрапляє до футбольної школи «Шахтаря».

Кар'єра

У період з 2002 по 2004 роки Дмитро Чигринський грає за команду «Шахтар-2». У 2005 році молодий футболіст грає за запорізький «Металург». Повертається до Донецька вже в наступному році. Дмитро Чигринський стає захисником «Шахтаря» на центральній частині поля.

У 2009 році переходить у футбольний клуб «Барселона», ставши одним з небагатьох українців, які грали у вищому футбольному дивізіоні світу. Після року кар'єри в Іспанії, Дмитро Чигринський повертається до «Шахтаря». Грає в Донецьку до 2015 року, пізніше переходить до «Дніпра».

Призупиняє кар'єру в Україні в 2016 році і переходить у грецький клуб «АЕК».

Дмитро Чигринський провів 29 матчів за дорослу збірну України з футболу. Відзначився результативною грою в захисті.

Досягнення

У складі донецького «Шахтаря» Дмитро Чигринський є багаторазовим чемпіоном України. Володар Кубка і Суперкубка країни, а також Кубка УЄФА 2009 року. Є переможцем Клубного чемпіонату світу під час кар'єри в «Барселоні». Чемпіон Іспанії та Греції. Дмитро Чигринський є заслуженим майстром спорту України та кавалером ордена «За мужність».

Чутки і скандали

Річне перебування Дмитра Чигринського в «Барселоні» було визнано найгіршим трансфером іспанського клубу в цьому столітті. До такого висновку прийшли фанати футболу за результатами опитувань одного з авторитетних спеціалізованих видань.

Безліч критики в соціальних мережах обрушилося на Чигринського в 2016 році, коли він заявив, що чемпіонат Греції набагато сильніший за український. Заява футболіста була зустрінута з обуренням, і на адресу захисника посипалося безліч звинувачень у непатріотизмі і брехні.

Статки і джерела доходів

На піку кар'єри Дмитро Чигринський заробляв майже три мільйони доларів на рік. Сума його трансферу з «Шахтаря» в «Барселону» склала 25 мільйонів доларів. Нині в Греції український футболіст заробляє не менше одного мільйона доларів на рік.

Особисте життя і сім'я

У 2015 році Дмитро Чигринський одружився з українською моделлю Надією Шаповал. Футболіст є вкрай релігійним і намагається наслідувати Ісуса Христа навіть зовні.

Фото і відео


Дата народження
06 листопада 1986
Країна
Україна
Соцмережі