рейтинги
рейтинги
18 грудня, вівторок
Ашберн
Вхід
Дата народження
13 січня 1977
Країна
Україна
Соц.мережі
556
Дмитро Добродомов

Біографія

Дмитро Добродомов  народився у Львові в 1977 році. Після школи вступив до «Політехніки». Планував стати електромеханіком, але кинув навчання. Отримав диплом ВУЗу в 2004 році. Здобув вищу освіту в Національному Університеті рідного Львова. Дмитро Добродомов є професійним журналістом. На сьогодні також отримує освіту в Інституті державного управління у Києві.

Кар'єра

Дмитро Добродомов починає трудову діяльність за «перебудови», працює журналістом у львівській газеті «Експрес». У 2002 році стає в «рідному виданні» директором департаменту власних кореспондентів.

Різкий зліт у кар'єрі Дмитра Добродомова стався в середині минулого десятиліття, коли він стає оперативним редактором видавничої групи «Експрес», а пізніше заступником стратегічного директора. У 2008 року Добродомов стає редактором видання «Інформатор» і засновує «Агентство журналістських розслідувань».

У 2010 році Дмитро Добродомов стає генеральним продюсером каналу «ZIK».

Паралельно з професійною діяльністю займається громадською роботою і політикою. Стає учасником ініціатив «За правду!», «Україна без Кучми». У 2012 році намагається вперше потрапити в парламент.

Досягнення

Дмитро Добродомов стає народним депутатом України в 2014 році. Керує роботою Комітету з протидії корупції. Заснував і очолив «Громадський рух« Народний контроль». Є лауреатом премії в галузі журналістики - «Телетріумф».

Чутки і скандали

Дмитра Добродомова звинувачують у приховуванні доходів. З'являлася інформація, що політик володіє розкішною двоповерхової квартирою з панорамним видом на Львів. Це майно також, як і ряд інших активів, були приховані депутатом.

Звинувачувався в навмисному заплутуванні громадськості та підробці декларацій.

Влітку минулого року з'являлася інформація, що СБУ і Прокуратура намагалися потрапити в офіс Добродомова, проте безуспішно. Пізніше з'явилася інформація, що адреса приймальні нардепа фігурувала у справі проти олігарха Курченка.

Багаторазово критикувався за свою журналістську і продюсерську роботу. Звинувачувався у брехні, непрофесіоналізмі, маніпуляціях і створенні «замовних» матеріалів.

Статки і джерела доходів

Дмитро Добродомов не приховує свої численні активи. Гроші були отримані від роботи в медіахолдингу «ZIK» і від депутатської діяльності. 227 тисяч гривень було отримано в якості зарплати депутата, 252 тисячі - в якості компенсації діяльності. Також депутат отримав майже 200 тисяч компенсації за житло. Загальні доходи Добродомова за підсумками 2017 року склали понад 700 тисяч гривень.

Нардеп має 170 тисяч гривень готівкою, більше 20 тисяч доларів і майже 9 тисяч євро. Дмитро Добродомов володіє колекцією дорогоцінних металів, а також акціями «ЛЬВІВМЕТАЛУ». Політик також володіє двома квартирами в рідному Львові.

Особисте життя і сім'я

Дмитро Добродомов перебуває у шлюбі з Ганною Малкіною - доктором політичних наук.

Фото і відео

Дата народження
13 січня 1977
Країна
Україна
Соц.мережі