рейтинги
рейтинги
27 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
19 січня 1980
Країна
Росія
Соц.мережі

Біографія

З'явився на світ 19.01.1980 року в Московській області (місто Коломна). Батько - відомий бізнесмен і громадський діяч Гудков Геннадій Володимирович. Він закінчив школу КДБ і володіє власним охоронним холдингом, депутат Державної Думи з 2001 по 2012 роки (позбавлений мандата за заняття комерційною діяльністю).

По закінченню фізико-математичної школи Дмитро обрав для здобуття вищої освіти Московський державний університет, спеціальність - журналістика. Закінчив його в 2001 році. У 2003 році здобув другу вищу освіту в Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ.

Кар'єра

Під час навчання в університеті, користуючись доступом до першоджерела, писав для газети про охоронний бізнес, а пізніше став у ній головним редактором. Також залучався батьком до роботи в PR відділі його холдингу.

Першу реальну роботу отримав при штабі свого батька на виборах у 1998 році.

Створив в 2001 році щотижневе видання «Регіональні новини». Був в ньому оглядачем і одночасно головним редактором.

У грудні 2005 року програв вибори в Думу 4-го скликання.

Коли в 2005 році почалася організація Молодіжної громадської палати, прийняв в ній активну участь. Ще в одному молодіжному русі «Справедлива Росія» зайняв позицію глави.

Від тієї ж партії на виборах в 2011 році пройшов до Державної Думи. Вийшов із партії, однак залишався в Думі до 2016 року. На вибори 2016 року Дмитро Геннадійович Гудков йшов від партії «Яблуко» і вибори ці програв, після чого повернувся до громадської роботи.

У 2018 році організував свою партію - «Партія змін».

Досягнення

Брав участь у протестних рухах проти утисків преси та журналістики.

Захистив кандидатську дисертацію.

Чутки і скандали

У 2013 році В. Жириновський порушив питання про володіння Гудковим незадекларованим таунхаузом вартістю 45 млн рублів. Нерухомість була незабаром продана.

У тому ж році з'явилися дані про володіння політиком офшорною компанією, проте він заявив що власник нібито його повний тезка зі США.

У 2016 році були опубліковані докази володіння сім'єю Дмитра Геннадійовича Гудкова незадекларованим заміським маєтком, оціночна вартість якого сягає 100 млн рублів.

Статки і джерела доходів

Після закінчення навчання почав працювати в охоронному холдингу батька, а також писати для профільного видання. Це і становить основу доходів Дмитра Геннадійовича Гудкова.

Особисте життя і сім'я

Перша дружина - шеф-редактор НТВ Софія. Від першого шлюбу є двоє дітей: Анастасія та Іван.

Одружений другим шлюбом з головою прес-служби Молодіжної громадської палати Валерією Гудковою. Виховують спільного сина.

У юності займався баскетболом. Є рідний брат Володимир - очолює колекторську фірму «Центральне Боргове Агентство».

Фото і відео

Світлина від Дмитрія Гудкова.

https://echo.msk.ru/programs/personalno/2263834-echo/

Дата народження
19 січня 1980
Країна
Росія
Соц.мережі