Дата народження
15 травня 1979
Країна
Україна
Соцмережі

Дмитро Клімашенко

Український продюсер і співак, заслужений артист України. Брав участь в телепроекті «Шанс» на каналі «1 + 1». Співпрацює з українським тенором Володимиром Гришком. Одружений, дві дочки.

Дата народження:
15.05.1979 р.
Рідне місто:
Київ

Дмитро Клімашенко народився в циганській сім'ї сервів.

Про освіту Діми пресі достеменно невідомо. З дитинства хлопчик виявляв підвищену музикальність. Він захоплювався творчістю, яка згодом стало його покликанням.

У 1996-му році Дмитро Клімашенко почав свою кар'єру у великому шоу-бізнесі. Тоді він провів гастролі Ані Лорак, які отримали назву «Повертайся здалеку». Пізніше спільно з цією співачкою Дмитро Клімашенко випустив сингл «Шлях, який ти вибираєш». Вже через рік він брав участь у фестивалі «Пісня року».

У 1998-му році Клімашенко виступив як співак. Він виконав гімн української молоді в дуеті з Катею Бужинською.

У 1999-му році він взяв участь в концертній програмі «100% любові».

У 2002-му році Дмитро Клімашенко почав продюсувати групу «Алібі». Незабаром число його підопічних стало збільшуватися.

У 2003-му році Клімашенко почав співпрацю зі співачкою Ольгою Крюковою. Він створив музику до її альбому і організував концерт.

У тому ж році Дмитро заснував компанію «DK music production». Вона представляла собою продюсерський центр і студію звукозапису.

Пізніше Дмитро Клімашенко згадав про свій вокальний талан, і записав дуетну пісню з Джонатаном Батлером.

У 2004-му році Клімашенко співпрацював в спільних проектах з Олександром Цекало. Дмитро створив музику для ряду новорічних і розважальних проектів телеканалів «1+1» і «СТС». У цьому ж році він провів концерт Джорджа Бенсона, який відбувся в палаці «Україна».

У 2005-му році його новою підопічною стала Маша Фокіна.

Паралельно він продюсував новорічний проект на телеканалі «1 + 1». Він отримав назву «Метро».

У тому ж році Дмитро Клімашенко почав роботу на проекті «Хочу бути зіркою». На цьому дитячому конкурсі він займав відразу три посади - голови журі, автора і продюсера. До числа артистів, з якими працює продюсер Дмитро Клімашенко, відносяться такі знаменитості, як:

• «Алібі»;
• Володимир Гришко;
• Березня;
• Анастасія Стоцька;
• "Гарячий шоколад";
• Анна Сєдакова;
• Ассоль.

Дмитро також знявся в багатьох кінострічках. Найбільш яскравою і успішною серед них є картина «Як козаки...», прем'єра якої відбулася у 2009 році.

Варто відзначити, що в 1999-му році Клімашенко співпрацював з театром. Першою постановкою, в якій він брав участь, був спектакль «Цигани».

Дмитро Клімашенко має безліч творчих нагород.

Особисте життя

У 1996-му році Дмитро одружився зі своєю колишньою однокласницею Анікою. Вона також із циганського роду. Її батько - циган, мати - росіянка.
У тому ж році у пари народилася дочка Лідія. У 2005-му році на світ з'явилася друга дочка - Нана.

Статок

Доходи продюсера поки не підраховані журналістами.

Дата народження
15 травня 1979
Країна
Україна
Соцмережі