Дата народження
10 квітня 1965
Країна
Україна
Соцмережі

Творець і генеральний продюсер групи «ВІА Гра», виконуючий обов'язки генерального директора українського агентства з авторських і суміжних прав, один із реформаторів системи авторського права в Україні.

Дата народження:
10.04.1965 р.
Рідне місто:
село Ворожба (Сумська область)

Дмитро Костюк народився в селі Ворожба. Трохи пізніше його родина перебралася в селище Горностаївка (Херсонська область).

Музичне мистецтво захопило Діму з раннього дитинства. Проте, закінчивши школу, хлопець вступив до Дніпропетровського медінституту. Там він освоював спеціальність стоматолога, за якою в майбутньому ніколи не працював.

У студентські роки Дмитро Костюк був гітаристом і вокалістом в аматорській групі.
Після розпаду Радянського Союзу Діма почав практикуватися в продюсерській справі.

У 1996-му році він заснував перший в Україні музичний телеканал «БІЗ-ТБ». Він також створював музичні програми для каналів «Інтер» та «СТБ».

У 2000-му році Дмитро Костюк спільно з Костянтином Меладзе створив жіночу еротичну групу «ВІА Гра». Ініціатором та ідейним натхненником є ​​Дмитро.
У 1999-му році Костюка відвідало дивне бажання - створити girl band. На це його надихнув популярний колектив «Spice Girls» і його російський аналог - група «Блестящие». Кліпи обох команд часто крутилися на його каналі «БІЗ-ТБ». Щоб реалізувати свій задум, Дмитро Костюк почав збирати команду. Першим її членом став Костянтин Меладзе, який тоді працював музичним продюсером на «БІЗ-ТБ». Першою учасницею групи стала Альона Вінницька, яка працювала ведучою на тому ж каналі Костюка. Дівчина довго сумнівалася, оскільки любила рок, але все ж таки зважилася на експеримент.

Незабаром команда була готова, а разом з нею і репертуар. Першим записаним треком «ВІА Гри» стала пісня «Попытка №5». Досить скоро вона стала хітом, а «ВІА Гра» здобула широку славу.

У 2015-му році Дмитро Костюк зайняв пост виконуючого обов'язки керівника держорганізації «Українське Агентство Авторських і Суміжних Прав» (УААСП). Згодом він став одним з реформаторів авторського права в Україні.

Особисте життя

Дмитро Костюк був двічі одружений. У першому шлюбі у нього народився син.
Другою обраницею продюсера стала співачка Євгенія Власова. У 2004-му році у пари народилася дочка Ніна. У 2008-му році подружжя розлучилося.
Кумом Дмитра Костюка є продюсер Костянтин Меладзе.

Скандали

Після розпаду групи «ВІА Гра» у 2012-му році Дмитро Костюк і Костянтин Меладзе ніяк не могли поділити між собою бренд. Варто відзначити, що Дмитро покинув проект раніше, ніж він припинив своє існування. Після цього його обов'язки перейняв Костянтин Меладзе, який надалі розпустив групу у 2012-му році. У 2013-му році він заявив про воскресіння колективу. Кастинг потенційних учасниць проходив у форматі талант-шоу «Хочу V ВІА Гру». Ці дії знову підняли на поверхню старий конфлікт між продюсерами. Обидва вони дали журналістам коментарі, розкриваючи неприємні факти колишньої співпраці.

Статок

Точна інформація про доходи Дмитра Костюка не представлена ​​в пресі.

Дата народження
10 квітня 1965
Країна
Україна
Соцмережі