Країна
Україна
Соцмережі

Дмитро Костюк

Національний публічний діяч. Керівник ДП завод "Електроважмаш". Одружений.

Біографія

Дмитро Васильович Костюк народився в 1983 році. Має дві вищі освіти: кібернетика і економіста.

Кар'єра

Трудовий шлях Дмитра Костюка почався в 2006 році, коли він прийшов працювати економістом у "Київобленерго". У тому ж році працював фінансовим аналітиком в агентстві глобального перевізника Maersk Line і аналітиком у найбільшому приватному енергохолдингу ДТЕК, що належить Рінату Ахметову.

Досягнення

У 2012 році прийшов на роботу на завод «Електроважмаш». Спочатку займав посаду заступника директора зі стратегії та маркетингу, через рік став першим заступником. А з серпня 2015 року виконує обов'язки директора "Електроважмашу".

Чутки і скандали

З чуток, Дмитро Костюк є людиною олігарха Ріната Ахметова. Його називають "смотрящим" від донецького клану. Після 2014 року швидко знайшов спільну мову з новою владою в особі міністра економрозвитку Арвідаса Абромавічуса.

Призначення Костюка в.о. директора заводу було здійснено з порушенням процедури. Справа в тому, що "Електроважмаш" є державним підприємством і наказ про призначення повинен був підписати особисто міністр економічного розвитку і торгівлі. Однак наказ про призначення Костюка підписав один із начальників відділу міністерства.

На посаді виконуючого обов'язки заводу звільнив усіх неугодних йому працівників: головного інженера і більшість заступників директора, начальників управлінь і деяких начальників цехів. На їх місця поставив "своїх" людей, деякі з яких не мають відповідної кваліфікації.

З чуток, Дмитра Костюка зустріти на робочому місці не дуже легко. Велику частину часу він проводить у закордонних відрядженнях.

Статки і джерела доходів

Згідно з декларацією, у Дмитра Костюка у спільній власності з матір'ю квартира (170 кв. м) у Харкові. Ще одна квартира, яка знаходиться в Запоріжжі належить його дружині.

Задекларував в. о. директора "Електроважмашу" п'ять швейцарських годинників і два автомобілі. Land Rover 2013 року випуску належить йому, а AUDI A8 L 2014 року випуску - його дружині.

Дмитро Костюк є кінцевим бенефіціаром двох фірм, які знаходяться в Німеччині.

У 2017 році дохід в.о. директора заводу склав близько 16 мільйонів гривень. Його дружина заробила більше половини мільйона гривень.

Особисте життя і сім'я

Дружину Дмитра Костюка звуть Юлія. Разом із чоловіком вона володіє компанією German Power Group Investments AG.

Фото і відео

Країна
Україна
Соцмережі