Дата народження
04 травня 1966
Країна
Україна
Соцмережі

Дмитро Лаленков

Заслужений артист України, актор

Дата народження: 04.05.1966 р.

Рідне місто: Кадиївка (Луганська область)

Дмитро Лаленков народився в сім'ї спадкових музикантів. Але, незважаючи на це, хлопчик навчався у спеціалізованій спортивній школі-інтернаті. З ранніх років він навчався боксу. Згодом йому вдалося стати чемпіоном України та СРСР серед юніорів. Однак, отримавши середню освіту, Дмитро ґрунтовно зайнявся музикою. Хлопець переїхав до Києва, де вступив до музичного училища ім. Р. Глієра. Там він навчався на відділенні академічного вокалу. Правда, продовжувати навчання в цьому напрямку Дімі скоро перехотілося. Його долю вирішила армія.

Під час армійської служби він познайомився з Костянтином, який виявився сином знаменитої актриси Ади Роговцевої. Саме вона помітила акторські здібності у Діми. Ада Роговцева підготувала хлопця до вступу в театральний інститут. У підсумку Дмитро Лаленков закінчив київський театральний інститут ім. Карпенка-Карого.

Отримавши професійну освіту, хлопець потрапив в трупу Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки. Там він працював протягом 14 років. За цей час Дмитро Лаленков взяв участь у багатьох творчих проектах. Покинути театр російської драми Лаленкову довелося через розбіжності з керівництвом.

Зніматися в кіно Діма почав в 1993-му році. Його дебютною кінострічкою стала картина «Дикая любовь». Потім актор знявся в декількох фільмах і серіалах у Франції, а також в Австрії. Справжню популярність йому принесла участь в серіалі «Леся + Рома».

Дмитро Лаленков також спробував себе в ролі сценариста художніх фільмів.

У 2006 році український актор зіграв роль письменника в голлівудському фільмі «За посмішкою». Його партнером по зйомках був Джеймс Белуші.

Дмитро Лаленков проявив себе як різноплановий актор. Він знявся в багатьох фільмах і серіалах України, Росії та Заходу. Артист грає епізодичні, другорядні та головні ролі. Він також виступав в ролі ведучого телешоу «Шлюбні ігри».

На рахунку Дмитра Лаленкова безліч престижних творчих нагород. Свою першу премію він отримав від «Телетріумфу» в номінації «Кращий серіал». Перемогу йому принесла участь в серіалі «Леся + Рома». Також він володіє декількома преміями «Київська пектораль».

Особисте життя

Першою дружиною Дмитра Лаленкова стала актриса Олена Стефанська. У шлюбі з нею народилося двоє синів - Микита та Ілля.

Через деякий час подружжя розлучилося. Цей процес особливо болісно переживав Дмитро.

У 2012-му році актор одружився з Тетяною. Як він пізніше зазначив, його дружина зовсім з іншого світу. Тетяна молодша від Дмитра на 16 років.

Скандали

У 2010-му році Дмитро Лаленков потрапив в автокатастрофу. Подія трапилася в Києві, на Броварському проспекті. Актор на своєму позашляховику виїхав на зустрічну смугу. У результаті сталося лобове зіткнення, в якому постраждали водії та пасажири трьох автомобілів. У постраждалих медики діагностували переломи та черепно-мозкові травми.

Статок

Про прибутки актора пресі невідомо. З чуток, за зйомки в голлівудській кінокартині «За посмішкою» Дмитро отримав гонорар в розмірі 1,5 млн USD. Сам актор ніяк не прокоментував ці дані.

Дата народження
04 травня 1966
Країна
Україна
Соцмережі