Дата народження
15 вересня 1987
Країна
Україна
Соцмережі
672

Дмитро Наталуха

Наталуха Дмитро Андрійович: досьє на кандидата в народні депутати від партії "Слуга народу"

Дмитро Андрійович Наталуха - учасник проєкту "Нові лідери", який планує зробити нашу країну більш привабливою для іноземних туристів. Отримавши гарну освіту з правознавства та політології в київському і кембріджському університетах, а також маючи досвід роботи приватним юристом і держслужбовцем, в нинішній час він балотується до Верховної Ради від пропрезидентської партії.

Біографія

Наталуха Дмитро Андрійович народився 15 вересня 1987 року в Москві. Через три роки переїхав з батьками в Суми, а потім - до Італії у зв'язку з новою роботою його батька, який сьогодні очолює департамент експорту компанії "Укравто".

У нинішній час Дмитро займається бізнесом (управляє ТОВ "Лід / Огьюрі"), а також балотується в народні депутати від партії "Слуга народу" (проходить під № 14 у виборчому списку).

Говорить п’ятьма мовами. Активно веде особисту сторінку в Фейсбук.

Сім'я

Член команди Володимира Зеленського Дмитро Наталуха одружений з народною депутаткою від партії "Батьківщина" Оленою Шкрум. За даними ЗМІ, 10 вересня 2015 року (у віці 28 років) він отримав посаду глави одного з районів Одеської області, а вже через кілька днів зіграв весілля. Незабаром молодята вирушили у весільну подорож, яку провели в Іспанії.

Освіта

Середню освіту хлопчик отримав частково в Італії, а частково - в Україні. Після школи Дмитро Наталуха закінчив магістратуру з міжнародного права в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка. Після 7 років роботи юристом в різних компаніях отримав стипендію на навчання в Кембриджському університеті, де вивчав міжнародну політику.

Кар'єра

Ще бувши студентом, Дмитро займався приватною юридичною практикою. У різний час (з 2007 по 2013 рік) він працював в таких компаніях як "Spenser&Kauffmann", "Ільяшов і Партнери", "Baker&McKenzie", займаючись банківським і фінансовим правом, а також залученням іноземних інвесторів.

Після декількох років професійної праці Наталуха виграв стипендію на навчання в престижному британському університеті в Кембриджі

Там він протягом року вивчав міжнародні відносини і політику, а також інформував дослідні центри Європи про те, що відбувається в Україні.

Після повернення на батьківщину працював юристом і віцепрезидентом у Всеукраїнському благодійному фонді "Право на захист", який працює в партнерстві з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців. Доклав багато зусиль для того, щоб в Україні був прийнятий Закон "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб", активно висвітлював проблеми ВПО в країні.

У вересні 2015 року Дмитро Андрійович Наталуха очолив Комінтернівську (нині Лиманську) райдержадміністрацію в Одеській області

На початку 2017 року заснував компанію "Lead / Augury", яка займається брендингом, політичними консультаціями, а також взаємодією з органами державної влади.

У червні 2019 року подав свою кандидатуру на посаду народного депутата від пропрезидентської партії "Слуга Народу".

Крім побудови кар'єри, Дмитро Наталуха також займається соціальною діяльністю. Він розвиває проєкт "Професійний Уряд", який об'єднав близько 2 тисяч українських випускників іноземних ВНЗ. Крім того, очолює Товариство Українського Кембриджського Університету (CUUS) і координує Клуб випускників ІМВ "Ardea Alba".

Дмитро Андрійович Наталуха також є учасником українського телепроєкту "Нові лідери", в рамках якого працює над розвитком нашої країни.

Мріючи зробити Україну більш привабливою для іноземців, він заснував інститут брендингу територій, який покликаний розрекламувати багато туристичних місць нашої батьківщини. Впевнений, що вони можуть бути не менш цікавими для іноземних гостей, ніж відомі закордонні пам'ятки. 

"Ми хочемо, щоб люди за кордоном купували наші товари, захоплювалися нашими спортсменами і хотіли приїхати в нашу країну, - говорить кандидат в народні депутати.

Декларація

За даними електронної декларації за 2017 рік, Дмитро Андрійович Наталуха був бізнесменом і держслужбовцям. Він керував компанією ТОВ "Лід Огьюрі", а також обіймав посаду голови Лиманської райдержадміністрації.

При цьому, Дмитро не мав власного житла, а розпоряджався квартирою в Києві на 136,6 кв.м. Очевидно, тому що будував у столиці квартиру площею 85 кв.м. Їздив він на Toyota RAV4 2014 р.в.

Цікаво, що за 2017 рік Дмитро Наталуха задекларував всього 1 637 гривень доходу.

Тим часом його дружина Олена Шкрум, яка володіє квартирою в Києві на 128 кв.м з паркомісцем, розпоряджається ще однією квартирою в столиці на 110 кв.м і орендує квартиру в Сумах на 147 кв.м, принесла в сім'ю без малого 500 тисяч гривень.

Крім цього, жінка носить кільце від Tiffany, а також має чималі заощадження в розмірі 85 тисяч доларів і майже 167 тисяч гривень.

Що стосується заощаджень самого Наталухи, то за роки своєї діяльності він накопичив 25 тисяч доларів, 5 тисяч євро, 91 тисячу гривень і 2,6 тисячі фунтів стерлінга.

Дата народження
15 вересня 1987
Країна
Україна
Соцмережі