Дата народження
31 жовтня 1981
Країна
Україна
Соцмережі

Музикант, композитор

Дата народження: 31.10.1981 р.

Рідне місто: Вінниця

Дмитро Шуров народився у творчій родині. У 4 роки він почав освоювати гру на фортепіано. У підліткові роки Діма провів багато часу за кордоном. За програмою культурного обміну він навчався у Франції, а пізніше - в США. У Сполучених Штатах Дмитро Шуров стрімко розвивав музичні навички. Там він грав в джазових оркестрах, а також співав у класичних колективах твори епохи бароко. У США він захопився акторською майстерністю. Особливо Діму зацікавили мюзикли.

Повернувшись на Батьківщину, Дмитро Шуров вступив до Київського національного лінгвістичного університету.

У 2000-му році Дмитро Шуров став клавішником рок-гурту «Океан Ельзи». Через 4 роки Дмитро покинув колектив і увійшов до складу гурту «Esthetic Education». У 2006-му році російська рокерша Земфіра запропонувала Шурову примкнути до її гурту. Піаніст охоче погодився.

На початку 2009-го року Дмитро Шуров почав роботу над сучасною оперою «Лев і Лея». У творчому процесі у музиканта виникло бажання створити свій сольний проект. Він отримав назву «Pianoбой». У вересні того ж року «Pianoбой» вперше постав перед публікою на «Moloko Music Fest». Незабаром в ротації радіостанцій з'явилася його пісня «Смисла.нет». У грудні «Pianoбой» дав свій перший сольний концерт. Через місяць Дмитро Шуров почав роботу над дебютною платівкою, і незабаром відправився на гастролі по українським клубам.

У 2011-му році Дмитро взяв участь у записі сольного альбому Святослава Вакарчука, фронтмена гурту «Океан Ельзи». До створення платівки також долучилися Сергій Бабкін, Макс Малишев і Петро Чернявський. Альбом отримав назву «Брюссель».

У травні 2012-го року вийшов у світ дебютний альбом «Прості речі» проекту «Pianoбой».

У 2013-му році Дмитро Шуров був визнаний кращим співаком за версією «ELLE Style Awards».

Дмитро Шуров знову виступив у складі гурту «Океан Ельзи» в 2013-му році на Євромайдані.

Дмитро створює музику для фільмів, мюзиклів і спектаклів. Музикант бере участь в різних телешоу.

Дмитро Шуров є мультиінструменталістом. Він грає на клавішних інструментах, гітарі та перкусії.

Особисте життя

Дружиною музиканта є Ольга Таракановська. У 2003-му році у пари народився син Лев. Зараз сім'я мешкає в Києві.

Скандали

У 2017-му році Дмитро Шуров виступив  одним із суддів на «Х-факторі». На кастингу зірковий піаніст спровокував неприємний скандал. Конкурсант Сергій Пелих виконував свою авторську пісню «Знаєш». Його спів і гра на гітарі не сподобалися суддям. Дмитро не витримав і вирвав гітару з рук виконавця, а після розбив її об сцену. «Вже немає сил слухати це посереднє г*вно», - уклав розгніваний Дмитро. Потім суддя відправився за лаштунки. Там він звернувся до музикантів з проханням:

«Будь ласка, виконуйте так, щоб через 20 років вам не було соромно».

Користувачі соцмереж залишили безліч коментарів під цим відео, назвавши Дмитра Шурова зарозумілим.

Статок

У 2017 році Pianoбой заробив 230 тис. USD.

Дата народження
31 жовтня 1981
Країна
Україна
Соцмережі