Дата народження
20 січня 1981
Країна
Україна
Соцмережі

Дмитро Сироватка

Сироватка Дмитро Вікторович: голова Кобеляцької районної адміністрації Полтавської області

Сироватка Дмитро Вікторович — племінник одного з колишніх мерів Кобеляк.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Декларація
  6. Посилання
  7. Відео

Біографія

Дмитро Вікторович Сироватка народився 20 січня 1981 року у місті Кобеляки Полтавської області.

Освіта

Дмитро за освітою вчитель історії та економіст. У 2003 році закінчив Полтавський державний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка, у 2009 — Інститут післядипломної освіти Полтавської державної аграрної академії.

Сім’я

Сироватка перебуває у шлюбі. Дружину звуть Олена. До березня 2019 року вона займала посаду головного спеціаліста Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської райради Полтави.

Дядько Дмитра — Ілля Мойсейович Сироватка — у 1990-х роках обіймав посаду голови міської ради Кобеляк.

Кар'єра

Першим місцем роботи Дмитра було обласне підприємство "Полтававодоканал". Сироватка працював на Кобеляцкій ділянці каналізаційного господарства слюсарем другого розряду аварійно-відновлювальних робіт.

З 2004 по 2019 роки він працював в органах місцевого самоврядування на посадах спеціаліста I категорії, провідного спеціаліста, головного спеціаліста відділу економіки та розвитку підприємницької діяльності, завідувача відділу благоустрою виконавчого комітету Жовтневого району Полтави.

Дмитро також обіймав посади заступника голови районного виконавчого комітету з питань будівництва та комунального господарства виконавчого комітету Ленінського району Полтави, заступника голови ради з питань діяльності виконавчого органу виконавчого комітету Подільського району Полтави.

30 січня 2020 року президент Зеленський своїм розпорядженням призначив Дмитра Сироватку на посаду голови Кобеляцької районної державної адміністрації Полтавської області.

Декларація

У січні 2020 року Дмитро Сироватка опублікував електронну декларацію про свої доходи за попередній рік.

Новий глава Кобиляцької РДА разом з дружиною володіє квартирою (35,3 кв.м.) у Полтаві. Олена Сироватка у спільній власності має ще одну квартиру (61.6 кв.м.), яка знаходиться у місті Кобеляки. Також Дмитро задекларував недобудований гараж у Полтаві.

Власного автомобіля у чиновника немає. Його дружина пересувається на Chery Amulet 2007 року випуску. Машина була придбана в 2013 році за 39 тисяч.

У 2019 році Сироватка у якості зарплати отримав 78 тисяч. Трохи менше — 74 тисяч йому було видано як допомогу по безробіттю. Ще 4,8 тисячі Дмитро задекларував, як страхові виплати. Олена поповнила сімейний бюджет на 141 тисячу гривень. Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) кобеляцький районний голова у декларації не відобразив.

Посилання

Facebook

Відео

https://youtu.be/3oIG5SnzSw8 

Дата народження
20 січня 1981
Країна
Україна
Соцмережі