Дата народження
06 вересня 1986
Країна
Україна
Соцмережі

Український актор театру і кіно. Актор київського театру імені Івана Франка. Син Остапа Ступки та онук Богдана Ступки. Одружений.

Біографія

Дмитро Остапович Ступка з'явився на світ 06.09.1986 року в Києві.

Вищу освіту здобув у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого.

Кар'єра

З 2010 року Дмитро працює в українському драматичному театрі імені Івана Франка в Києві. Паралельно співпрацює з кінокомпаніями «Star Media» та «Film.UA».

У 2018 році зіграв роль Симона Петлюри в зйомках фільму «Крути 1918».

Досягнення

З 2008 року Дмитро Ступка зіграв у більш ніж десяти фільмах.

Чутки і скандали

В інтерв'ю зізнався, що вважає вегетаріанську дієту своєї дружини - харчуванням для кроликів. Сам обирає жирну національну їжу. З шкідливих звичок віддає перевагу курінню через нагрівання тютюну - IQOS.

До того, як пов'язати себе шлюбними узами з Поліною Логуновою, Дмитро випробував себе в ролі «папіка». Його дівчина Катерина залишалася з ним рівно до тих пір, поки отримувала від актора дорогі подарунки і подорожі по дорогим готелям світу. Як тільки накопичені 65 тисяч доларів США у Дмитра закінчилися, дівчина закінчила їх роман. За інформацією актора, зараз вона витягує гроші з одного австрійського бізнесмена.

Дружина Дмитра Ступки, онука українського культового актора Богдана Сильвестровича Ступки, заявила в своєму Інстаграм, що ведучі, які розмовляють українською, виглядають смішно. А сама вона говорила і буде говорити російською, а державну мову країни, в якій живе і працює, вчити принципово не має наміру.

В одному з інтерв'ю в 2018 році подружжя поскаржилося, що останні два роки відчуває нестачу як ролей, так і гонорарів.

Статки і джерело доходу

Основне джерело доходу - заробітна плата в театрі. На час зйомок у фільмах бере відпустки в театрі, оскільки зйомки оплачуються окремо. Проводить як тамада корпоративи і приватні заходи. Разом з Остапом Ступкою викладає в університеті.

Дружина Поліна ділиться секретами здорового способу життя, продає косметику і аксесуари в інтернет-магазині.

Особисте життя і сім'я

Одружений з Поліною Логуновою з 2016 року. Виховують дочку Богдану, 2017 року народження. Планують завести і другу дитину.

Фото і відео

Дата народження
06 вересня 1986
Країна
Україна
Соцмережі