Дата народження
31 грудня 1979
Країна
Україна
Соцмережі

Дмитро Суржиков

Заслужений артист України, актор, режисер, сценарист, продюсер

Дата народження: 31.12.1979 р.

Рідне місто: Маріуполь (Донецька область)

Про те, як проходило дитинство Дмитра Суржикова, пресі детально невідомо.

У шкільні роки Діма старанно займався плаванням. Але не це було його пристрастю. Хлопець мріяв стати режисером. Крім того, Діма займався хореографією і виступав в колективі народних танців.

Після школи він спробував вступити на акторський факультет. Але старання не увінчалися успіхом. Протягом двох років хлопець перебував у допоміжному складі трупи Маріупольського драмтеатру. За цей час Діма вирішив змінити свій професійний вектор. Його метою стала кар'єра актора.

Так Діма перебрався до Києва. У столиці він мав намір вступити до театрального інституту (КНІТКТ) ім. Карпенка-Карого. Бажане здійснилося.

Варто відзначити, що кінодебют Дмитра відбувся ще в 90-х рр. Молодому актору дісталася роль Тараса Шевченка в масштабному українському серіалі «Тарас Шевченко. Заповіт »(1992-1997 рр.).

 У 2003-му році Дмитро Суржиков закінчив ВНЗ. Тоді ж він отримав місце в серіалі «Європейський конвой».

2004-ий рік видався дуже насиченим для новоспеченого актора. На екрани вийшло відразу 4 кінокартини за участю Дмитра Суржикова: «Банка», «Братство», «Попіл Фенікса» і «Світло у вікні навпроти». У цьому ж році він став актором трупи Київського академічного театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра. Там артист пропрацював 7 років.

У 2010-му році Дмитро Суржиков проявив себе як кінорежисер. Він зняв свій перший фільм. Ним стала короткометражна стрічка «Мама».

У 2015-му році Дмитро Суржиков приєднався до акторського колективу київського Молодого театру, а також почав активну співпрацю зі «Студією Квартал 95». У тому ж році артист отримав престижну премію «Київська пектораль» у номінації «Краща чоловіча роль другого плану». Цю перемогу йому принесла роль Мервіна в спектаклі «Однорукий».

За свою кар'єру Дмитро Суржиков співпрацював з багатьма театральними та кінематографічними проектами. Поміж визначних театральних постановок з його участю - моноспектакль «Дикун Forever» Роба Беккера. Ця п'єса увійшла до Книги театральних рекордів як найдовше соло-шоу.

Дмитро Суржиков є одним з найбільш затребуваних українських акторів.

Особисте життя

Дмитро Суржиков був двічі одружений. Його другою дружиною стала Алла Мартинюк, екс-вокалістка групи «Сливки». Майбутнє подружжя вчилося в одному ВНЗ. Але в студентські роки їх знайомство не дійшло навіть до дружби.

Не закінчивши ВНЗ, Алла поїхала в Москву разом з групою «Сливки». Але її кар'єра на чужині не склалася, і через 6 років артистка повернулася до Києва. В українській столиці вона продовжила навчання на акторському факультеті. Готуючи дипломну роботу, Алла познайомилася з Дмитром. Досвідчений актор допоміг дівчині в роботі над дипломом. Між ними швидко спалахнули романтичні почуття.

Зараз Дмитро Суржиков є багатодітним батьком. У актора три дочки - Поліна, Олександра та Емілія. Поліна - прийомна дочка. Вона з'явилася на світ в першому шлюбі Алли.

Статок

Дмитро Суржиков є одним з найбільш високооплачуваних акторів України. Однак детальна інформація про його прибутки не міститься у відкритих джерелах.

Дата народження
31 грудня 1979
Країна
Україна
Соцмережі