Дата народження
09 квітня 1977
Країна
Білорусь
Соцмережі

Дмитро Танкович

Білоруський та український телеведучий, актор і сценарист, продюсер. Ведучий шоу на каналі СТБ "Танцюють всі", "Україна має талант".

Дата народження:
09.04.1977 р.
Рідне місто:
Мінськ (Білорусь)

Дмитро Танкович навчався в середній школі №130. У цей період він приділяв багато уваги творчості. Діма брав участь у самодіяльності, особливо охоче грав у шкільному театрі. Проте його професійний вибір не був пов'язаний з мистецтвом. Діма вступив до Білоруського державного економічного університету. Там хлопець вивчав облік і аудит в банківському секторі.

У студентські роки Танкович захопився КВК. Він приєднався до команди «ЧП», яка в подальшому отримала безліч гумористичних перемог. Через деякий час Діма став поєднувати діяльність у КВК і роботи на телебаченні. Танкович вів телепрограми і створював сценарії для шоу. У 2007-му році команда розпалася, і Діма сконцентрувався на телекар'єрі.

Через 2 роки він став працювати на українському телеканалі «СТБ». Згодом він почав щільніше працювати над створенням телесеріалів.
У 2019-му році Дмитро Танкович приєднався до «Дизель-шоу» як запрошений артист.

Особисте життя

Дмитро Танкович одружений. Ім'я його обраниці — Ольга Рибка. У пари є дочка Олександра.

Сім'я проживає в Києві.

Як розповіла Ольга в інтерв'ю програми «Все буде добре», вони з Дмитром відразу один одному не сподобалися. Майбутнє подружжя звела робота на телеканалі «СТБ». Для Дмитра Танковича значною перешкодою стало тривале холостяцьке життя. Проте любов перемогла всі перепони.

Цитати

Досвідчений артист і творець телеконтенту Дмитро Танкович просто характеризує проблему українського кінематографу:

«Режисери кажуть, що не вистачає хороших сценаристів, сценаристи кажуть, що не вистачає хороших режисерів. Коли вони домовляються, то кажуть — мало хороших акторів».

Дмитро також зазначає, що не вистачає не тільки професіоналів, але також ідей. Причина в тому, що раніше в Україні знімали російські компанії, де основні посади займали фахівці з РФ. Українським колегами діставалися другорядні ролі та незначні обов'язки. На цьому тлі вироджувався український кіноринок, хоча він досить перспективний. На думку Дмитра, тепер українські медійники отримали можливість для розкриття свого потенціалу.

Разом з тим, Дмитро Танкович зазначив, що не вірить у майбутнє білоруського кінематографу.

Статок

Інформація про доходи Дмитра Танковича не представлена в ЗМІ.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\04 апрель\1-5\1.04\Дмитрий Танкович.jpg


Дата народження
09 квітня 1977
Країна
Білорусь
Соцмережі