Дата народження
23 березня 1985
Країна
Україна
Соцмережі

Дмитро Уманець

Уманець Дмитро Андрійович: бездомний депутат міської ради Вінниці, якому спалили машину

Уманець Дмитро Андрійович — депутат-"свободівець", який часто критикує місцеву владу, за що, на його думку, йому спалили машину.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Інцидент з підпалом машини
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Дмитро Андрійович Уманець народився 23 березня 1985 року у місті Вінниця.

Освіта

Дмитро має диплом юриста, який він отримав у Київському національному авіаційному університеті (2007).

Сім’я

Уманець одружений. Дружину звуть Ірина. Разом з нею він виховує двох доньок: Олександру та Іванну.

Кар'єра

Протягом року після закінчення університету Уманець працював на посаді юрисконсульта у пенсійному фонді. В кінці 2008 року він влаштувався охоронцем служби безпеки у ТОВ "Магіцентр".

Потім нетривалий час він був менеджером з продажу. Два роки (2012 — 2014) керував компанією "Давінту Україна". У листопаді 2014 року став власником маркетингової компанії "Ivolex marketing". З січня 2015 року Дмитро — фізична особа-підприємець (основний вид діяльності — надання інших інформаційних послуг).

З січня по листопад 2017 року він був директором компанії "Власний Дім" (студія інтер'єрного дизайну, будівельна компанія, покрівельні роботи).

У 2013 році Уманець приєднався до ВО "Свобода". З цією політичною силою через два роки він став депутатом міської ради Вінниці (територіальний виборчий округ №42).

Депутат входить до складу постійної комісії міської ради з питань законності, депутатської діяльності та етики. Як член комісії відстоював вимогу до депутатів під час сесійної роботи спілкуватися тільки українською мовою.

Також Дмитро — член громадської організації "Центр альтернативних рішень" та співзасновник релігійної громади Георгія Побідоносця.

Інцидент з підпалом машини

У березні 2017 року невідомі вночі спалили автомобіль Ford Focus, який належав Дмитру Уманцю.

"У місцевому осередку "Свободи" встигли звинуватити в інциденті місцеву владу, так як депутат, "постійно викривав її зловживання". Такої ж думки і сам потерпілий. Також "свободівець" зазначив, що авто коштувало близько 6000 доларів та було придбано нещодавно.

Декларація

У березні 2019 року Дмитро Уманець опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Власної нерухомості у Дмитра та його дружини немає. Пересувається депутат міської ради на автомобілі Mitsubishi Outlander 2004 року випуску. Уманець придбав машину у 2018 році за 48,7 тисячі гривень.

Дохід Дмитра від зайняття підприємницькою діяльністю у 2018 році склав 92 тисячі. Готівковими коштами у депутата 23,5 тисячі доларів. Позичив третім особам Уманець п'ять тисяч гривень.

Посилання

Facebook

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=SqeNbVgj0ts

Дата народження
23 березня 1985
Країна
Україна
Соцмережі