Дата народження
07 жовтня 1973
Країна
Україна

Дмитро Вишняков

Вишняков Дмитро Олександрович: газовий король Одеси працює в міськраді

Вишняков Дмитро Олександрович - юрист, бізнесмен і депутат, якого звинувачують у зв'язках із регіоналами, незаконній діяльності та фінансуванні сепаратизму.

  1. Біографія
  2. Сім'я
  3. Освіта
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація

Біографія

Дмитро Вишняков народився 7 жовтня 1973 року в Одесі.

Сім'я

Депутат одружений, має двох синів.

Освіта

Закінчивши школу, вступив до Одеського державного університету ім. І.І.Мечникова, де вивчав право. Отримав диплом юриста.

Кар'єра

У 1994 році влаштувався в юридичну фірму "Траст", в якій кілька років вів великі проєкти.

З 1997 року, отримавши відповідне свідоцтво, зайнявся адвокатською діяльністю. Входить в Одеську обласну колегію адвокатів. 

За даними ЗМІ, Вишняков веде власний бізнес. Володіє мережею газових заправок. Підприємство ТОВ "Навітас Про" оформлене на дружину.

Обраний депутатом Одеської міської ради. Є членом "Опозиційного блоку".

Компромат

За даними багатьох ЗМІ, депутат Одеської міськради Дмитро Вишняков володіє цілою мережею незаконно відкритих газових заправок "Навітас"

Відкриття кожної АГЗС супроводжувалось конфліктами у зв'язку з порушеннями закону, рейдерськими захопленнями та тіньовими схемами. За даними журналістів, керує його роботою скандальний нардеп і колишній регіонал Сергій Ківалов.

Говорять, що до міськради Вишняков потрапив за сприяння ексдепутата від Партії регіонів Віталія Білоуса, який після Революції Гідності сховався від правосуддя в Москві. Отримавши депутатський мандат, бізнесмен почав активно будувати свою політичну кар'єру в "Опозиційному блоці".

Декларація

Згідно з декларацією, в 2014 році дохід Дмитра Вишнякова склав 415 тисяч гривень. Ще він володів двома квартирами (35 і 40 кв.м), одна з яких була записана на членів сім'ї, а також трьома автомобілями і мотоциклом.

На сьогодні у власності Вишнякова знаходиться будинок і квартира в Одесі на 40 і 62 кв.м відповідно, недобудований особняк площею 300 "квадратів" у місті, а також земельна ділянка в Затоці. На дружину записана ще одна квартира.

У 2018 році депутат задекларував тільки дохід від продажу транспортного засобу в розмірі 40 тисяч гривень. Його дружина, на яку записана компанія "Навітас Про", отримала лише 5 тисяч гривень в якості матеріальної допомоги на дитину.

Автопарк чиновника налічує чотири іномарки (два Мерседеса, Тойота і БМВ), одна з яких належить його дружині.

Дата народження
07 жовтня 1973
Країна
Україна