Дата народження
02 серпня 1985
Країна
Україна
Соцмережі

Український і російський реп-виконавець. Одружений, є три дочки.

Дата народження:
02.08.1985 р.
Рідне місто:
Одеса

Джиган – творчий псевдонім репера. Його справжнє ім'я – Денис Олександрович Устименко-Вайнштейн.

Денис народився в родині моряка. У 7 років він захопився музикою. Свій творчий шлях хлопчик почав ще в школі. Його дебют відбувся на випускному в 9-му класі. Тоді Джиган виконав свою авторську пісню.

Захоплення мистецтвом він поєднував зі спортом. Тому після закінчення школи Джиган вступив на факультет фізкультури. Однак музика залишалася його основним промислом. Джиган співпрацював і гастролював з різними артистами. Його зоряний час настав після запису спільного треку «Грязные шлюшки» з Тіматі та Богданом Титомиром. Успішний реліз привів Джигана в компанію «Black Star Inc.». Широку популярність одеському реперу принесла пісня “Отпусти”, виконана разом з Юлією Савічевою. Досить скоро ця композиція стала хітом.

У 2012-му році Джиган випустив сольний альбом «Холодное сердце».
Через рік репер почав самостійну кар'єру. Її ознаменував трек «Надо подкачаться». На нього був знятий кліп за участю зірок бодібілдингу з різних країн.
Потім репер переміг на безлічі музичних конкурсів і побив власні рекорди з продажу альбомів.

У 2018-му році разом з дружиною і декількома великими компаніями Джиган оголосив конкурс для своїх фанів. У ньому розігрувалося 200 тис. призів і головний подарунок – автомобіль «Audi».

Особисте життя

12.12.2012-го року Джиган одружився. Його обраницею стала бізнес-леді Оксана Самойлова. Як пізніше згадував артист, їх стосунки розвивалися блискавично. Ще до весілля закохані почали жити разом. Так, у 2011-му році у пари народилася дочка Аріела. Через 3 роки на світ з'явилася Лея. У 2017-му році в родині з'явився ще одна дитина - дівчинка Майя. Як повідомляють Джиган і Оксана, вони не мають наміру зупинятися на трійні, будуть народжувати до тих пір, поки не вийде хлопчик.
Але попри відносно тривалий шлюб і трьох нащадків, стосунки Оксани свіжі, як у молодят.

За словами Оксани, секрет їхнього щастя в партнерстві. Вона стверджує: в шлюбі має бути, як у бізнесі - обидва партнери рівні, але один трохи сильніший. 

Підприємниця радить іншим парам часто сміятися і не йти з дому після сварки, частіше проводити час разом і спати в одному ліжку. Оксана також зазначає, що досить важливо не втрачати привабливу фізичну форму і не піддаватися стресам. Разом із тим вона закликає не порушувати свободу особистості.

Пара веде здоровий спосіб життя і багато подорожує.

Правда, не все так безхмарно, як може здаватися. В одному зі своїх постів в Instagram Оксана розповіла, що їй доводиться жити за правилами чоловіка. Їй заборонено проводити час без нього, особливо тягатися по барах з подругами. Жити за цим правилом їй довелося ще до заміжжя з репером. Спочатку Оксана опиралася, через що траплялися часті скандали. Пізніше вона вирішила, що Джиган для неї важливіший від подруг, і вона підкорилась.

Серед коментаторів цього посту знайшлася дівчина, яка назвала себе колишньою коханою артиста. За її словами, Джигану були дозволені будь-які розваги, їй же доводилося жити за його правилами. Репер також забороняв їй спілкуватися з подругами. Як пізніше з'ясувалося, він зраджував їй з ними.

У 2018-му році в Мережі поповзли чутки про те, що Джиган зраджує Оксані з моделлю Ніною Липкіною. До речі, манекенниця зовні нагадує дружину репера. Джиган ніяк не прокоментував плітку. Ніна повідомила, що взагалі не знайома з цією людиною. Інсайдери діляться: Липкіна боїться, що Оксана дізнається про її зв'язки з Джиганом.

Скандали

У 2015-му році з'явилися чутки про те, що Джиган покинув компанію «Black Star Inc.», яка займалася його просуванням. Причиною послужив надто попсовий репертуар, нав'язаний продюсером. Пізніше під одним зі знімків Джигана на його Instagram-сторінці з'явився коментар Тіматі, керівника «Black Star Inc.». У своєму повідомленні він назвав Джигана «середньостатистичним лохом». Ці слова викликали обурення прихильників. Незабаром Тіматі видалив свій запис. Сам же Джиган припустив, що його друг вирішив пожартувати, тому він не ображається.

У 2017-му році Джиган випустив новий трек «Лови мене!». Публіка зловила його і різко розкритикувала. Слухачі відзначили, що пісня надмірно нагадує композицію Елджея «Рожеве вино». Фани нагадали, що цей трек вже не перша плагіатна робота Джигана.

Як через рік з'ясувалося, плагіатом займається не тільки репер, але також його дружина. Покупці віртуального магазину одягу Оксани Самойлової помітили, що багато які з представлених суконь сильно нагадують моделі, які продаються через китайський сервіс «AliExpress».

Статок

Джиган не називає рівень свого доходу. Він лише констатує: на життя вистачає. Варто відзначити, що артист нерідко відпочиває з сім'єю на дорогих курортах.


Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\02 февраль\11-15\11\Джиган.jpg


Дата народження
02 серпня 1985
Країна
Україна
Соцмережі