Дата народження
04 червня 1975
Країна
Україна
Соцмережі

Едуард Стась

Стась Едуард Павлович: депутат Одеської міськради від БПП не приховує свої мільйони

Стась Едуард Павлович - одеський чиновник і бізнесмен, член партії БПП. Незважаючи на держслужбу, разом з дружиною займається підприємницькою діяльністю, яка приносить їм мільйонні доходи.

Біографія

Едуард Стась народився 4 червня 1975 року в Росії (с. Ітатка, Томська обл). Подіями з життя активно ділиться в мережі Фейсбук.

Сім'я

Одружений з Катериною Курлянд, має сина Марка та дочку Марію. 

Освіта

Першу вищу освіту здобув в Одеському державному університеті ім. І.І. Мечникова, який закінчив у 1997 році. У 2013-му випустився з Одеської юридичної академії, в якій отримав диплом магістра з державної служби. Має ступінь кандидата юридичних наук.

Кар'єра

Як повідомляє видання "Думська", ще в студентські роки (1995-1996 рр.) Едуард Стась працював юристом в Південноукраїнському центрі нерухомості "Терра".

Після цього влаштувався в прокуратуру Приморського району Одеси старшим слідчим, де пропрацював протягом кількох років.

З 1999 по 2001 рік очолював компанію "Оптіма", а потім протягом року обіймав посаду завідувача юридичного відділу в компанії "Теком".

У 2003-му Стась став директором страхової фірми "Теком-Життя", яку через 2 роки повністю взяв під своє керівництво. Є генеральним директором цього підприємства до цього дня.

Крім того, з жовтня 2015 року працює депутатом Одеської міськради 7-го скликання, в яку пройшов від БПП "Солідарність". До цього був депутатом Одеської облради 6-го скликання.

Компромат

За даними ЗМІ, компанія депутата пропрезидентської фракції БПП Едуарда Павловича "Теком" двічі вигравала державні тендери на послуги страхування. В результаті замовники, якими були Одеська міськрада і ОДА, виплатили фірмі депутата 75 тисяч гривень.

Декларація

За 2018 рік Едуард Стась задекларував дохід на суму понад 5,5 мільйона гривень. З них близько півмільйона він отримав у якості заробітної плати в фірмі "Теком", майже 5 мільйонів - від заняття бізнесом і ще 38 тисяч - від вкладів.

Дружина депутата, яка працює адвокатом, а також володіє декількома підприємствами, принесла в сім'ю більше 11 мільйонів 150 тисяч гривень.

З них 400 тисяч гривень вона отримала в якості заробітної плати, страхових виплат і відсотків, і ще 10,7 мільйонів - як дивіденди.

З нерухомості Стась володіє двома квартирами на 111 і 149,4 кв.м, паркомісцем і двома земельними ділянками в Одесі. Ще одна квартира площею 199 кв.м з парковкою в місті записані на його дружину.

Не відмовляє собі подружжя і в дорогих аксесуарах. Так, він задекларував дорогі брендові годинники Rolex і Longines, а вона - колекцію ювелірних прикрас.

Цікаво, що два автомобілі записані на дружину чиновника: Mersedes-Benz 2012 р.в. і Opel Corsa 2002 р.в.Дата народження
04 червня 1975
Країна
Україна
Соцмережі