Дата народження
18 липня 1971
Країна
Україна
Соцмережі

Еліко Маркєлія

Маркєлія Еліко Русланівна: бізнес-леді, волонтер, ексдепутат міської ради

Маркєлія Еліко Русланівна - українська чиновниця з грузинським корінням, яка нині займається бізнесом, очолює комунальне підприємство в Херсоні та активно допомагає військовим в зоні АТО.

Біографія

Еліко Маркєлія народилася 18 липня 1971 року в Грузії (м. Очамчира, Абхазія). Після закінчення школи переїхала в Україну, де проживає дотепер (смт Антонівка, м. Херсон).

Сім'я

В студентські роки познайомилася зі своїм першим чоловіком, з яким (за її словами) прожила 16 щасливих років. На жаль, залишилася вдовою. 

В інтерв’ю виданню “Херсонські вісті” розповіла, що після 5 років самотнього життя зустріла нове кохання. 

Поки що офіційно не заміжня. Має двох дочок.

Освіта

Закінчила Херсонський державний університет, про що вказано на її сторінці у Фейсбук

Кар'єра

Еліко Маркелія займається підприємницькою, громадсько-політичною та волонтерською діяльністю. 

У 2010 році була обрана депутатом Херсонської міської ради 6-го скликання. 

На момент обрання була членом депутатської фракції “Вітчизна”. До сьогодні допомагає дітям з інвалідністю та українським військовим.

У березні 2018 року призначена мером Херсона директором комунального підприємства “Кінотеатр “Іскра”, який згодом було перейменовано в КП “Херсонський міський будинок ветеранів”.

Декларація

Згідно з електронною декларацією за 2018 рік, Еліко Маркєлія живе в приватному будинку на 111,7 кв.м в Антонівці та тримає там два магазини продуктових товарів. Також їй належить три земельні ділянки й нежитлове приміщення.

При цьому має мізерні доходи. Так, чиновниця отримала всього 66 800 гривень в якості зарплати та ще 38 300 гривень - від бізнесу.

Дочка ексдепутатки заробила в рази більше, чим її мати - близько пів мільйона гривень. Більшу частину цих грошей їй принесла підприємницька діяльність.

Їздить пані Маркєлія на власному автомобілі Toyota Rav4 2011 р.в. вартістю майже 300 тисяч грн. Заощаджень не має.


Дата народження
18 липня 1971
Країна
Україна
Соцмережі