Дата народження
27 травня 1968
Країна
Україна
Соцмережі

Елла Слепян

Тимчасова виконувачка обов'язків голови Запорізької обласної державної адміністрації. До цього перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Дата народження:
27.05.1968 р.
Рідне місто:
Запоріжжя

Здобувши середню освіту, Елла Слепян вступила в Запорізький державний університет. Там дівчина осягала математичну науку. У результаті вона отримала спеціальність вчителя математики. Через деякий час Елла Слепян продовжила навчання. Вона вступила в Запорізьку національну інженерну академію. У цьому ВНЗ дівчина вивчала економіку. Набагато пізніше Елла Слепян знайшла ступінь кандидата економічних наук.

Свою кар'єру вона розпочала в 1990-му році. Тоді дівчина влаштувалася вчителем математики в вечірню середню школу №20 міста Запоріжжя. Правда, в цьому навчальному закладі Елла Слепян пропрацювала недовго. Вже у вересні наступного року Елла перейшла в школу №70. Там вона викладала до 1993-го року.

Далі Елла Слепян отримала роботу в Запорізькому міському виконкомі. Вона зайняла пост економіста I категорії комітету у справах комунальної власності та приватизації. Уже через рік Елла Слепян стала економістом представництва Фонду держмайна України в Запоріжжі. Пізніше в тій же організації Елла перейшла на посаду виконуючої обов'язки керівника відділу постприватизаційної роботи та орендних відносин.

У 1997-му році Елла Слепян була призначена на посаду керівника відділу власності управління комунальної власності Запорізького міськвиконкому. Через 2 роки вона перейшла на посаду заступника начальника того ж управління.

У 2002-му році Слепян стала заступником начальника головного управління економіки Запорізької обладміністрації. Через 3 роки вона очолила це управління.
У 2013-му році Елла Слепян отримала посаду директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької обладміністрації. Незабаром вона стала помічницею мера Запоріжжя.

У квітні все того ж 2013-го року Елла Слепян пересіла в крісло заступника керівника департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міськради. Через рік вона стала директором департаменту економрозвитку Запорізької обладміністрації.

У 2016-му році Слепян перейшла на посаду заступника керівника головного управління Державної фіскальної служби в Запорізькій області. Через рік Елла влаштувалася на аналогічну посаду в Київську область. Незабаром вона була призначена першим заступником губернатора Запорізької області.
У 2019-му році Слепян очолила Запорізьку обладміністрацію.

Особисте життя

Інформація про сімейний статус Елли Слепян відсутня.

Скандали

Поки Елла Слепян займалася економікою Запорізької області та її центру, регіон поступово перетворювався в зубожілу глушину, отруєну промисловими відходами.

Статок

За даними декларації за 2018-й рік Елла Слепян заробила 480996 грн. Ще 7418 грн принесли їй банківські відсотки.

У готівці чиновниця зберігає 510000 грн і 9000 USD.

Елла володіє квартирою в Запоріжжі площею 68,38 м². Вона їздить на автомобілі «HONDA CR-V».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\1-5.07\5.07\Элла Слепян.jpg

Дата народження
27 травня 1968
Країна
Україна
Соцмережі