Дата народження
28 лютого 1991
Країна
Україна
Соцмережі

Евеліна Мамбетова

Українська модель кримськотатарського походження. Головний український трендсеттер у світі моди: на її рахунку контракти з MAC, L "Oreal, Aveda в Нью-Йорку

Дата народження: 28.02.1991 р

Рідне місто: Київ

Евеліна народилася в Києві. Її батько - підприємець, мати - власниця салону краси. Можливо, любов до світу моди Евеліна успадкувала саме від матері.

З ранніх років Евеліна Мамбетова мріяла стати моделлю. Роботу в фешн-індустрії вона почала в 15 років. Тоді ж почався злет її кар'єри.

У той же період вона розпочала співпрацю з американським модельним агентством. Як пізніше розповідала Евеліна, їй пощастило працювати з дуже хорошим менеджером, на ім'я Мохаммед. Він мав великий авторитет в індустрії моди, до його думки прислухалися провідні дизайнери одягу.

Для роботи з цією компанією Евеліна Мамбетова переїхала в США. Досить скоро вона вирушила на зустріч з дизайнером Марком Джейкобсом. Модельєр взяв дівчину без кастингу.

У 2008-му році Евеліна Мамбетова розпочала співпрацю з агентством «Supreme Management». Через короткий час вона виступила на подіумі американського тижня моди, який проходив у Нью-Йорку.

Незабаром вона представила колекції таких дизайнерів, як Vera Wang, Phillip Lim і багатьох інших.

Її кар'єра почала стрімко розвиватися. Через деякий час Евеліна Мамбетова постала на показах у Мілані та Парижі.

З українською моделлю почали працювати зіркові фотографи. Вона знялася для журналів «Numéro», «Amica», «Teen Vogue», «V Magazine», «Vogue», «Dazed & Confused» і багатьох інших.

У 2010-му році дівчина стала співпрацювати з агентством «New York Models».

Евеліна Мамбетова також знялася в образі Едварда Руки-ножиці. Як розповідає модель, Тім Бертон подивився на неї і відразу зазначив, що вона дуже схожа на Джонні Деппа. Так Евеліна стала Едвардом. Ці зйомки їй особливо запам'яталися. Евеліна зазначає, що ця робота була найскладнішою. Дівчину знімали в розарії, неподалік від Лондона. Півдня йшло на створення гриму та зачіски. За словами Евеліни, залізяки, які приклеювали до її рук, були досить важкими, тому працювати з ними було непросто, а іноді навіть боляче. Проте це був дуже цікавий досвід.

Бурхливе творче життя не завадило Евеліні здобути вищу освіту. Модель вчилася в Лондоні на юриста. Вона зазначає, що не планує змінювати професію. Освіту вона отримала для батька, який мріяв бачити свою дочку в юриспруденції.

Особисте життя

У 2008-му році Евеліна Мамбетова вийшла заміж за Річі Аківа, власника клубу.

У 2014-му році в пресі з'явилася інформація про нове заміжжя української моделі. Стало відомо, що обранцем Евеліни виявився Ян Кум, один із засновників «WhatsApp».

Раніше ходили чутки про роман Евеліни Мамбетової з Даміром Ахметовим - сином українського олігарха. Дівчина не спростовує знайомство з Даміром, але не озвучує подробиці. Вона намагається тримати своє особисте життя в секреті.

Статки

Інформація про доходи супермоделі не представлена ​​у відкритих джерелах.

Дата народження
28 лютого 1991
Країна
Україна
Соцмережі