Країна
Україна
826

Габріелла Массанга

Найекзотичніша ведуча українського телебачення. Багаторічна ведуча «Погоди» на «5 каналі».

Дата народження:
24.10.1983 р.
Рідне місто:
Київ

Габріелла Массанга — екзотична телеведуча з гарною фігурою і темною шкірою. За типаж Габріеллу прозвали українською Клеопатрою. До речі, ведуча працює під сценічним псевдонімом. Її справжнє ім'я — Яна.

Народилася вона в Києві, але дитинство провела в селі Богодухові (Черкаської області). Там проживали її бабуся і дідусь. Вони ж стали першими вчителями дівчинки. Як згадує сама Массанга, з ранніх років вона мріяла про кар'єру моделі та телеведучої. Бажане здійснилося!

Закінчивши школу, Габріелла Массанга вступила до Київського інституту культури і мистецтв. Там дівчина здобула спеціальність менеджера з міжнародного туризму. Працювати за фахом їй так і не довелося. Про це Габріелла не шкодує. Працювати на телебаченні їй подобається набагато більше. Потрапити в телевізор їй допомогло модельне агентство. У студентські роки Габріелла навчалася модельному бізнесу. Через агентство дівчина дізналася про кастинг, який проводив «5-й канал». Мовнику були потрібні красиві люди, які не бояться камери та вільно спілкуються українською мовою. Массанзі вдалося отримати роботу ведучої прогнозу погоди.
Крім того, Габріелла Массанга працювала ведучою на таких радіомовниках, як «Голос столиці» і «UА: українське радіо».

Як зазначає Габріелла, їй дуже подобається робота на «5 каналі», оскільки їй пощастило працювати з фантастичним колективом. З деякими з колег вона любить проводити вільний час.

У 2013-му році Габріелла знялася у фільмі «Нахаба».

Особисте життя

Габріелла Массанга перебуває у шлюбі. У пари є син.

Скандали

Через колір шкіри Габріелла Массанга часто потрапляє в конфузи. Як розповідає телеведуча, на вулицях Києва перехожі нерідко звертаються до неї англійською. Потім вони дуже дивуються, коли вона відповідає їм чистою українською мовою.

У 2008-му році земляк Габріелли Анатолій Рудь поскаржився на темношкіру ведучу. За його словами, Массанга разом з чоловіком, родичами та друзями відпочивала на річці біля його будинку в селищі Чорнобай. Компанія залишила після себе пляшки та інше сміття. Коли Габріелла розверталася на своєму «Lexus», вона проїхалася по чужому городу. Анатолій вважає, що це Массанга зробила спеціально, щоб показати свій пафос і зневагу. На ведечу і її чоловіка місцеві поскаржилися в міліцію. Покарати правопорушників не вдалося, оскільки ніхто не запам'ятав номери на автомобілі.

Статок

Інформація про доходи Габріелли Массанги не опублікована у ЗМІ.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\06 июнь\24-27.06\24.06\Габриэла Масанга.jpg
Країна
Україна