Дата народження
01 травня 1988
Країна
Україна
Соцмережі

Актриса, співачка

Дата народження: 01.05.1988 р.

Рідне місто: Краматорськ (Донецька область)

Творчість стала одним з основних захоплень Галі ще з глибокого дитинства. Основне навчання вона поєднувала з навчанням у музичній школі, де дівчинка освоювала гру на скрипці. Галя також співала в дитячому хорі.

Коли їй виповнилося 17 років, Галина Безрук переїхала до Києва. У столиці їй вдалося вступити до театрального інституту ім. Карпенка-Карого. Пізніше вона отримала другу вищу освіту в Інституті екранних мистецтв.

У 1996-му році Галина Безрук увійшла в трупу молодіжного народного театру «Бам-Бук». Паралельно актриса брала участь в численних театральних проектах різних постановників.

Свою першу творчу нагороду Галина Безрук отримала в 2003-му році на фестивалі «Золота рампа». У 2011-му році вона вперше знялася в кіно. Її дебютною картиною став фільм «Повернення Мухтара-7». У цій картині Галина Безрук зіграла адміністратора салону «Імперія тату».

У 2012-му році Галина Безрук брала участь в талант-шоу «Голос країни. Нова історія». Артистці вдалося пробитися до півфіналу конкурсу.

У 2015-му році вона стала актрисою Московського театру мюзиклу.

У тому ж році Галя зіграла головну жіночу роль в серіалі «Останній москаль». Ця кінострічка принесла їй любов широкої публіки.

У 2016-му році Галина Безрук виступила на міжнародному музичному фестивалі «Нова хвиля». Артистка посіла друге місце.

Галина Безрук має безліч творчих нагород. Вона успішно проявляє себе не тільки як актриса, але також як співачка. Артистка знімається в кіно і бере участь в розважальних телешоу.

Особисте життя

У 2014-му році Галина Безрук одружилася. Незабаром пара розірвала свої стосунки.

Через 2 роки Галя знову пішла під вінець. Її обранцем став актор Артем Алексєєв. На момент весілля Галина була вагітна. Вінчання пройшло в одній з церков Севастополя. Згодом Галина перейшла на прізвище чоловіка.

Пара познайомилася у 2013-му році. Їх звела спільна робота в серіалі «Поки станиця спить». У 2016-му році у молодят народилася дочка.

Скандали

У 2016-му році Галина Безрук розгорнула прапор України в центрі Сочі. Цей вчинок викликав захоплення у багатьох користувачів соцмереж. У 2016-му році комік Володимир Зеленський спровокував невдоволення публіки своїм політичним жартом на фестивалі в Юрмалі. В одному з інтерв'ю Галина Безрук зазначила, що її обурює жорстока реакція публіки на прояви непатріотичності. Артистка заступилася за Володимира Зеленського, нагадавши, що ще вчора публіка підносила сьогоднішнього антигероя.

Статок

Преса поки не підрахувала прибутки Галини Безрук.

Дата народження
01 травня 1988
Країна
Україна
Соцмережі