Дата народження
28 січня 1986
Країна
Україна
Соцмережі

Галина Єрко

Єрко Галина Георгіївна: біографія, сім’я та компромат на депутата Київоблради

Єрко Галина Георгіївна: біографія, сім’я та компромат на депутата Київоблради

Галина Георгіївна Єрко – депутат Київоблради, якій приписують активну участь в сімейному бізнесі і “розпилюванні бюджетних коштів”. Про неї повідомляє Політека.

  Біографія

  Галина Георгіївна Єрко народилася 28 січня 1986 року. Відомості про місце народження відсутні у відкритих джерелах, відомо тільки, що воно знаходиться в Україні. Батько — Єрко Георгій Миколайович, на момент народження дочки майстер в Бородянської МДБО, надалі глава Бородянської районної адміністрації, а потім голова ради депутатів цього ж району.

  Ерко Галина Георгиевна

  Освіта

  У 2007 році Галина Єрко закінчила Київський національний лінгвістичний університет, отримавши ступінь бакалавра права за спеціальністю «Забезпечення підприємницької діяльності». У 2014 році в Національному університеті біоресурсів і природокористування заслужила ступінь магістра, спеціальність «Державне управління».

  Сім’я

  За останніми даними, Галина Єрко зараз в шлюбі не перебуває. Має сина Миколу та дочку Анну, що носять те ж прізвище, що і мати.

  Ерко Галина Георгиевна

  Кар’єра

  У 2006 році, ще студенткою, Галина Георгіївна розпочала свій трудовий шлях як юрисконсульт в компанії «Агрошляхбудсервіс». У наступному році вона поступила в відділ іноземних інвестицій адміністрації Київської області, де пропрацювала до 2015 року на посаді головного спеціаліста.

  Потім вона повернулася на місце юрисконсульта в «Агрошляхбудсервіс», і паралельно з цим стала помічником-консультантом народного депутата України. Є відомості, що мова йде про главу депутатської групи «Воля народу» Ярославі Москаленко.

  У тому ж році Галина Георгіївна балотувалася до Київської облради по мажоритарному округу від партії «БПП Солідарність» (нині – «Європейська солідарність»). Вигравши вибори, вона як депутат увійшла до складу Постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва торгівлі. Засідає в раді донині.

  Ерко Галина Георгиевна

  Компромат

  Галині Єрко, як і її рідним, найчастіше ставлять в провину схильність до сімейності.

  Так, засновниками компанії «Агрошляхбудсервіс», з якої так багато пов’язано в житті Галини Георгіївни, значаться її брат Роман Єрко та їх матір Ніна Єрко. Перший також офіційно є керівником компанії, а друга — кінцевим бенефіціаром.

  Крім того, ЗМІ заявляють , що спочатку компанія належала главі сімейства </ strong> Георгію Єрко, а фактично він і досі повністю її контролює.

  «Тільки за 2016 рік через цю компанію пройшло 14 млн грн, які виділялися на ремонт доріг в декількох районах області», – повідомляють ЗМІ.

  Крім цього, у ЗМІ є підстави вважати, що «Агрошляхбудсервіс» причетний до розпилу бюджетних коштів, в чому імовірно зіграла роль Бородянська районна адміністрація.

  «Підрядів, згідно з даними Кларіті Проджект, за державні кошти у ТОВки чимало, як поза конкурсом, так і без. Найбільше фірма отримує від Бородянської та сусідньої Макарівської селищних рад, а також від Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації», – передають медіа.

  За даними журналістів, нардеп Ярослав Москаленко, у якого Галина Єрко була на виборах 2012 року довіреною особою , а в 2015 році помічником на громадських засадах, є покровителем її батька і через нього фактично контролює район:

  “Георгій Єрко має могутнього покровителя – нардепа і керівника депутатської групи” Воля народу “у Верховній Раді, а також лідера парламентської міжфракційного об’єднання “Київщина” Ярослава Москаленко”.

  Ерко Галина Георгиевна

  Декларація

  Згідно з декларацією за 2017 рік, Єрко Галина Георгіївна володіє трьома земельними ділянками в різних районах Київської області загальною площею 3712 квадратних метрів. Один з них, площею в 0,1 гектара, що знаходиться в Бучі, оцінений в 149 тисяч гривень. Вартість решти не названа. Якогось житла, що знаходиться в її власності, Галина Єрко не вказала.

  Також депутату належать два автомобілі: VW Polo Cross 2007 року випуску (ціна не вказана) і BMW X1 2014 року вартістю 261 тисяча гривень.

  За згаданий рік Галина Георгіївна заробила в «Агрошляхбудсервісі» 67. 804 гривні. Ще 48 300 вона отримала у вигляді аліментів від якогось Сергія Клевчука, імовірно, батька її дітей. Також її заробіток за сумісництвом в Національному авіаційному університеті склав 8 784 гривні.

  Готівкою Галина Єрко мала 80 тисяч доларів. 35 тисяч гривень проходили по графі «Засоби, позичені третім особам». Про банківські рахунки в декларації нічого не говориться.

  Посилання

  Фейсбук

  E-mail

  Дата народження
  28 січня 1986
  Країна
  Україна
  Соцмережі