Дата народження
29 липня 1984
Країна
Україна
Соцмережі

Ганна Безсонова

Біографія

Ганна Безсонова - українська гімнастка. Народилася в 1984 році в Києві. Батько майбутньої чемпіонки був гравцем столичного «Динамо», а мати - чемпіонка світу з художньої гімнастики. Ганна починає займатися спортом у віці п'яти років.

Кар'єра

Спортивну кар'єру Ганна Безсонова починає в 1999 році. На протязі декількох років стає лідером художньої гімнастики в Україні і очолює збірну країни.

У 2003 році Ганна Безсонова отримує дві золоті медалі на Чемпіонаті світу. Українка стає кращою у вправах з обручем і з булавами. У тому ж році гімнастка виграла три головних нагороди на Чемпіонаті Європи.

У 2004 році Ганна Безсонова виступає на Олімпійських іграх за результатами яких стає бронзовим призером.

Вкрай успішним для спортсменки стає 2005 рік. За підсумками Чемпіонату світу гімнастка виграє комплект з шести срібних медалей.

Абсолютною чемпіонкою світу Ганна Безсонова стає в 2007 році. Наступного року знову повертається на Олімпіаду і знову виграє бронзу.

Ганна Безсонова вирішує закінчити професійну кар'єру в 2009 році. На своєму останньому Чемпіонаті світу українка виграла три бронзи і одне срібло.

Після закінчення виступів чемпіонка займається тренерською роботою і активно працює на телебаченні.

Досягнення

Ганна Безсонова - одна з найбільш успішних гімнасток в історії країни. Багаторазова чемпіонка України, Європи та світу. Призер двох Олімпіад. За свої спортивні досягнення нагороджена орденом княгині Ольги і медаллю «За заслуги».

Чутки і скандали

Великий скандал за участю української спортсменки стався в 2008 році. Тоді Ганна Безсонова виграла бронзову медаль Олімпіади, хоча експерти художньої гімнастики і фанати даного виду спорту були впевнені, що вона виграє золото. Професіоналізм, майстерність і артистизм українки зробили її абсолютним фаворитом змагань. Однак, суддівська команда вирішила інакше, що спровокувало грандіозний скандал. Успішні виступи гімнастки були недостатньо високо оцінені суддями, яких навіть «зафукали» на Олімпіаді. Реакція залу була настільки бурхливою, що журі довелося навіть виправляти початкові оцінки, щоб хоч якось згладити ситуацію. Вважається, що в 2008 році Безсонову засудили. Виступ українки на Олімпіаді прийнято вважати хрестоматійним прикладом корупції, інтриг і несправедливості до українських спортсменів на міжнародних змаганнях.

Ганна Безсонова також критикувалася за безмірну підтримку школи художньої гімнастики Ірини Дерюгіної. Заклад і її керівника звинувачують у жорстокому поводженні зі спортсменками, інтригах проти конкурентів і фінансових махінаціях. Сама Безсонова продовжує працювати в школі з неоднозначною репутацією і всіляко захищає її честь.

Статки і джерела доходів

За десять років успішної кар'єри Анна Безсонова заробила в якості призових за перемоги на змаганнях близько півмільйона доларів і об'єкти нерухомості. Робота тренером, а також участь в телевізійних проектах приносить їй не менше 300 тисяч гривень доходу в рік.

Особисте життя і сім'я

Гімнастці приписували роман з українським олігархом Олександром Онищенком. Заявлялося, чемпіонка і мільярдер перебували в тривалому зв'язку, однак сама Анна Безсонова дану інформацію всіляко заперечує. На даний момент чемпіонка заручена з тренером Дмитром Момотом.

Фото і відео

Дата народження
29 липня 1984
Країна
Україна
Соцмережі