Країна
Україна
Соцмережі

Ганна Богинська

Письменник-аналітик. Автор відомого проекту «Пікап. Протиотрута». Успішна бізнесвумен. Автор гучного бестселера «Жити життя» і «Гріх прощення» - романи, присвячені свободі від маніпуляцій.

Рідне місто: Київ

Анна Богінська — відома письменниця, про яку практично нічого не відомо. Мотиваційний тренер не ділиться інформацією про себе. У Мережі не представлені відомості про дитинство, інформація про родину письменниці також відсутня.

Як повідомила сама Анна в одному зі своїх інтерв'ю, в 16 років вона покинула рідну домівку. Дівчині зовсім не хотілося паразитувати. Вважаючи себе дорослою, Богінська почала будувати власне життя і намагалася самостійно забезпечувати всі свої потреби. Роботу Аня поєднувала з навчанням. Дівчина вивчала психологію в одному з київських ВНЗ.

Коли Богінська взялася за письменницьке ремесло — в пресі не повідомляється. У 2015-му році вона випустила свою першу авторську книгу. Нею став психологічний роман «Жити життя». У ньому розкривається історія жінки, закоханої в маніпулятора. На тлі романтичної історії розкриваються психологічні проблеми закоханої панянки. Книга швидко стала бестселером. Через рік письменниця випустила ще одне творіння – «Гріх прощення». Цей роман також отримав бестселерський статус. Це поклало початок бурхливій кар'єрі Анни, а також принесло їй широку популярність.

Анна Богінська отримала роботу на радіо. Вона є ведучою шоу на хвилі «106 FM Голос столиці». Крім того, письменниця виступає коуч-тренером і веде свій психологічний блог на YouTube.

Також Анна Богінська займається бізнесом і залучена до аналітичної сфери.
Все це не заважає їй знаходити час для творчості. За словами письменниці, щоразу, коли вона сідає за клавіатуру, сподівається, що її слова допоможуть іншим людям змінити життя на краще.

Особисте життя

Анна Богінська не ділиться подробицями про особисте життя.

Цитати

Анна Богінська закликає не впускати у своє життя маніпуляторів — людей, які позбавляють особистість свободи вибору. Без розвитку власних поглядів і реалізації особистого життєвого вибору неможливо стати щасливою і самодостатньою особистістю.

Богінська вважає, що бути самодостатнім набагато важливіше, ніж залишатися самовпевненим. Самовпевненість аж ніяк не завжди допомагає. Самодостатність — риса сформованої гармонійної особистості. Цей стан досягається через життєвий досвід.

Першим кроком до самодостатності служить пізнання власних комплексів, другим — навчитися ними керувати, третім — пізнати самомотивацію.

Статок

Інформація про доходи Анни Богінської не представлена в ЗМІ.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\22-26.07\24.07\Анна Богинская.png


Країна
Україна
Соцмережі