Дата народження
24 квітня 1959
Країна
Україна
Соцмережі

Ганна Герман

Українська політична діячка і письменниця, в минулому журналістка. У жовтні 2012 року обрана народним депутатом України VII скликання від Партії регіонів.

Біографія

Ганна Миколаївна Герман (у дівоцтві Стеців) народилася 24 квітня 1959 року в селі Колодруби Львівської області. За освітою – журналіст.

Кар'єра

Працювати журналістом у районній газеті Анна Герман почала в 1981 році, коли ще навчалася у Львівському університеті. Починала свій трудовий шлях телетайпістом. За більш ніж 20 років роботи у львівських газетах дослужилась до редактора.

Крім місцевих друкованих ЗМІ, Ганна Герман працювала на «Радіо Свобода», в інформаційно-видавничій спілці В'ячеслава Чорновола.

З 2004 року журналістка після того, як взяла інтерв'ю у Віктора Януковича, стала прес-секретарем глави уряду. Пізніше перейшла на аналогічну посаду в Партію регіонів.

Досягнення

Тричі (в 2006, 2007, 2012 роках) обиралася в український парламент від цієї політичної сили. Ганна Герман у Верховній Раді займалася питаннями свободи слова.

З 2010 року працювала в Адміністрації президента Януковича. З 2012 року була радником глави держави.

Після Євромайдану вирішила закінчити кар'єру політика.

Ганна Герман – автор трьох художніх книг. «Дівчинка і косміти» перекладена кількома європейськими мовами.

У 2016 році екс-нардеп працювала на одному з українських телеканалів.

Кілька років поспіль Ганна Герман визнавалась однією з найвпливовіших жінок України.

Чутки і скандали

У ЗМІ в 2008 році активно обговорювалася стаття «Шмата. Агент «Тереза» або хто є хто в «ескорті» Януковича?», в якій повідомлялося про те, що кар'єрою Ганна Герман зобов'язана тим, що надавала високим партійним чинам послуги ескорту, а також була співробітницею КДБ.

Статки і джерела доходів

Ганна Герман останній раз подавала декларацію в 2014 році, будучи народним депутатом. Тоді основним джерелом її доходу була зарплата. За 2013 рік вона заробила 225 тисяч гривень. Крім того, Ганна Герман отримала матеріальної допомоги на суму в 35 тисяч гривень.

У Герман у власності земельна ділянка площею 1500 кв. м і квартира - 77 кв. м. Чоловік екс-політика володіє земельною ділянкою площею 3600 кв. м і житловим будинком - 250 кв. м.

Власного автомобіля у неї немає, а чоловік володіє двома – Mercedes-Benz SLK і Volkswagen Tiguan.

Особисте життя і сім'я

У Ганни Герман є кілька хобі. Вона пише вірші, любить грати в теніс і кататися на гірських лижах.

Крім української та російської, володіє англійською, німецькою та польською мовами.

Анна Герман була одружена двічі. Перший чоловік Володимир Коровіцин, другий – Сергій Герман.

Від обох чоловіків політик мала двох синів. Обидва трагічно загинули.

Старший, Микола Коровіцин, помер від серцевого нападу у віці 36 років. Молодший, Роман Герман, загинув в дорожньо-транспортній пригоді в 17 років.

Фото та відео


Дата народження
24 квітня 1959
Країна
Україна
Соцмережі