Дата народження
04 березня 1982
Країна
Україна
Соц.мережі

Українська громадська діячка і журналістка, народний депутат України VIII скликання. Голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах. Заміжня, виховує доньку.

Біографія


Ганна Гопко народилася в 1982 році. Політик є уродженкою села Ганачівка, що знаходиться у Львівській області. Випускниця Університету ім. І.Франка. Має диплом у сфері міжнародної журналістики. В кінці 2000-х років Ганна Гопко захищає кандидатську дисертацію.

Кар'єра


Починає кар'єру журналіста ще в студентські роки. Ганна Гопко працює на «Перший національний» та «Інтер». Є ініціатором міжнародної організації «За майбутнє без куріння». У 2014 році Ганна Гопко засновує організацію «Реанімаційний пакет реформ».

Досягнення


Стає народним депутатом восени 2014 року. Представляє «Самопоміч». Ганна Гопко стає главою Комітету у закордонних справах. Була першим вибором на місце міністра екології в уряді Арсенія Яценюка, але відмовилася від портфеля.

Чутки й скандали


Великий політичний скандал стався за участю Анни Гопко у 2015 році, коли вона підтримала проект децентралізації всупереч позиції її фракції в парламенті. Була виключена з «Самопомочі». Пізніше звинуватила своїх колишніх колег у сповзанні до диктатури та «більшовизму».

Статки та джерела доходів


Ганна Гопко декларувала лише депутатську зарплату, яка становить близько 200 тисяч гривень на рік.
Однак, нардеп має безліч спільних активів. Так, разом з чоловіком володіє 8 квартирами в Києві і Львові.
Подружжя також мають значні заощадження - 187,7 тисячі грн і 150 тисяч доларів. Також заявляли про тримання готівки - 150 тисяч доларів, 8 тисяч євро і 202 тисяч гривень.

Особисте життя і сім'я


Ганна Гопко перебуває у шлюбі з Олександром Жуком - бізнесменом, співробітником компанії «Каргілл». Подружжя має доньку Софію.

Дата народження
04 березня 1982
Країна
Україна
Соц.мережі