Дата народження
12 березня 1991
Країна
Україна
Соцмережі
433

Ганна Письменська

Українська стрибунка у воду, чемпіонка Європи, учасниця двох літніх Олімпійських ігор. У синхронних стрибках виступала в парі з Оленою Федоровою. Заслужений майстер спорту України.

Біографія

Ганна Письменська - українська спортсменка. Стрибунка у воду. Народилася у Вінниці в 1991 році. Майбутня чемпіонка з п'яти років займається спортом. У десять років Ганна Письменська стає плавчихою і в якості спеціалізації вибирає стрибки в воду. У 14 років спортсменка переїжджає до Луганська, де починає тренуватися у Тамари Токмачевої на базі спортивного клубу «Авангард».

Кар'єра

Ганна Письменська дебютує на міжнародних змаганнях у 14 років. Перший успіх до спортсменки приходить вже в 2010 році, коли вона виграє срібло Чемпіонату Європи з плавання.

У 2012 році українка знову стає другою на першості Європи в категорії «стрибки на три метри». У 2014 році Ганна Письменська виграє бронзу Чемпіонату Європи в цій же категорії. Виступає на Олімпіаді 2012 року в Лондоні, проте не зуміла увійти в трійку кращих.

Атлетка виступає також і на окремому Чемпіонаті зі стрибків у воду. У 2013 році виграє срібло в категорії стрибків на три метри, а в 2017 році  - золото.

Досягнення

Ганна Письменська - багаторазова чемпіонка України. Переможниця першості Європи зі стрибків у воду. Призерка Чемпіонатів Європи з водних видів спорту. Плавчиха визнана заслуженим майстром спорту України.

Чутки і скандали

Спортсменка славиться своїм жорстким характером. Ганна Письменська має репутацію складної людини, з якою складно працювати і спілкуватися. Існує думка, що спортсменка досягла б значно більших результатів, якби виконувала рекомендації тренерів і вміла будувати гармонійні відносини з партнерами. Сама спортсменка цю думку побічно підтверджує.

Статки і джерела доходів

Ганна Письменська - забезпечена спортсменка. За перемоги в міжнародних змаганнях отримала більше сотні тисяч доларів в якості призових. Також отримує зарплату від різних спортивних організацій, оцінювану в 200 - 250 тисяч гривень на рік.

Особисте життя і сім'я

Ганна Письменська незаміжня. Веде активну приватне життя, подробицями якої ділиться з підписниками в соціальних мережах.

Фото і відео

Дата народження
12 березня 1991
Країна
Україна
Соцмережі