Дата народження
01 листопада 1985
Країна
Україна
Соцмережі

Ганна Позднякова

Позднякова Ганна Іванівна: захисниця котів і колишня голова одеської «Самопомочі» у міськраді

Позднякова Ганна Іванівна до 2019 року була головою депутатської фракції «Самопомочі» в Одеській міській раді, а потім очолила одеський передвиборчий штаб «Української стратегії» Володимира Гройсмана.

Біографія

Позднякова Ганна Іванівна народилася 1 листопада 1985 року у місті Бердянськ Запорізької області.

Освіта

Ганна Позднякова має диплом бухгалтера. У 2007 році вона закінчила Одеський державний економічний університет.

Сім'я

Ганна незаміжня. Є одна дитина - донька Марія.

Кар'єра

Позднякова протягом року (2005-2006) була головним бухгалтером в Одеській філії ЗАТ «Український страховий дім». Потім перейшла на аналогічну посаду в компанію «Лана». Тут Ганна пропрацювала протягом десяти років. На початку 2017 року вона стала фінансовим директором ТОВ «Броклайн» (неспеціалізована оптова торгівля).

Позднякова - кінцевий бенефіціар ПП "Фотка" (діяльність в сфері фотографії) і ПП "Спецзагін" (діяльність приватних охоронних служб).

У 2014 році Ганна Позднякова балотувалася до парламенту під номером 52 у списках «Самопомочі». Однак за результатами виборів її номер виявився непрохідним. На громадських засадах вона працювала помічницею народного депутата восьмого скликання Верховної Ради (2014-2019), члена фракції «Самопомочі» Олени Бабак.

Через рік Поздняковій вдалося стати депутатом Одеської міської ради. Вона перемогла на сорок четвертому мажоритарному окрузі (Приморський район Одеси).

У міській раді Ганна входить до складу постійної комісії з питань законності, депутатської етики, реалізації державної регуляторної політики і міжнародних відносин. У міській раді Ганна стала головним захисником котів в місті. Саме вона пролобіювала рішення про захист тварин від жорстокого поводження в Одесі.

До 2019 року вона очолювала депутатську фракцію «Самопомочі». Але у травні цього року Ганна написала заяву про вихід з партії. Через місяць Позднякова очолила передвиборчий штаб партії "Українська стратегія" Володимира Гройсмана.

У 2019 році Ганна Позднякова зробила другу спробу стати народним депутатом. На цей раз вона вирішила йти самовисуванкою по 135 мажоритарному округу (Приморський район Одеси). Однак за неї віддали свої голоси всього 2,02% (або 1 372) виборців. З цим результатом Ганна опинилася на шостому місці.

Компромат

У серйозних скандалах і корупційних схемах Ганна Позднякова не була помічена.

Декларація

Ганна Позднякова у липні 2019 року опублікувала електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

У одеського депутата у володінні є квартира (33,6 кв.м.) та офіс (51.5 кв.м.) в Одесі. Ще одну квартиру (70 кв.м.) Ганна знімає.

З цінного рухомого майна ексголова «Самопомочі» в Одеській міськраді задекларувала соболину шубу, кільце, сережки і кулон з білого золота з діамантами, сумочку Louis Vuitton та криптовалюту на мільйон в перерахунку на гривні.

Ганна Позднякова пересувається на автомобілі Peugeot 3008 2017 року випуску. Машина обійшлася їй у 940 тисяч гривень.

Заробітна плата, отримана у ТОВ "Броклайн" у 2018 році склала 71,7 тисячі гривень. Соціальної допомоги вона отримала на суму в 3,4 тисячі гривень. Банківських рахунків у Анни Позднякової немає. Готівковими коштами вона задекларувала 25 тисяч доларів.

Посилання

Особиста сторінка в Фейсбук

Офіційна сторінка в Фейсбук

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=Y9cerr06kls 

Дата народження
01 листопада 1985
Країна
Україна
Соцмережі