Дата народження
19 листопада 1975
Країна
Україна
Соцмережі

Геннадій Гірін

Гірін Геннадій Наумович: херсонський депутат та бізнесмен, який веде незаконне будівництво

Гірін Геннадій Наумович - ексдепутат міської ради, брат якого неодноразово балотувався в мери, викритий у незаконному будівництві, яке руйнує пам’ятку історії національного значення. 

Біографія

Геннадій Гірін народився 19 листопада 1975 року. Проживає в Херсоні.

Сім'я

Точних відомостей про сімейний стан чиновника немає. Судячи з фото на його сторінці у Facebook, він має сина. 

Ще у депутата є рідний брат Владлен Гірін, який також займається бізнесом та політикою.

Освіта

Навчався в Херсонському сільськогосподарському інституті (ХДАУ), про що вказано у Фейсбук-профілі Геннадія Наумовича. Крім того, враховуючи діяльність депутата, він має юридичну освіту.

Кар'єра

Геннадій Гірін - відомий у Херсоні бізнесмен. За даними Youcontrol, йому належить ТОВ “МЕТАЛЛСТИЛЬ”. 

Крім того, чиновник контролює Миколаївський торгово-розважальний центр (ЗАТ “КОНТРАКТ-С”), який вони з братом викупили у 2011 році.

У 2010 році підприємець став депутатом Херсонської міської ради 6-го скликання, в яку пройшов від партії “Союз Лівих Сил”.

Також на сайті “Херсон. Громада. Ініціатива” вказано, що Геннадій Гірін працював юристом у компанії ТОВ “ПМК-19”.

Компромат

Як повідомляє “Центр журналістських розслідувань”, бізнесмени Гіріни розпочали будівництво, яке руйнує археологічний пам'ятник національного значення - Олешківську Січ. 

Журналісти вияснили, що будівництво ведеться на території площею 3,5 гектара без дозволу відповідних інспекцій. За високою огорожею не видно, хто і що будує.

Забудова записана як приватна власність компанії “Строй Сіті”. Кінцевими власниками цього підприємства є херсонські бізнесмени Владлен та Геннадій Гіріни, які також тісно пов’язані з політикою. Так, перший неодноразово балотувався в мери, а другий був депутатом міської ради. 

Коли ж журналісти нарешті зв'язалися по телефону з Геннадієм Наумовичем, він заявив, що не має до незаконного будівництва ніякого відношення і навіть не знає такої адреси. Через кілька хвилин бізнесмен все-таки пригадав адресу своєї компанії, але відповідати на питання відмовився, спираючись на те, що він та його брат знаходяться у відрядженні. 

Також ексдепутат пригрозив журналістам судом, якщо вони випустять “незаконне інтерв'ю”.

Варто зазначити, що до 2014 року ТОВ “Строй Сіті” належало колишньому депутату-регіоналу Олексію Журавко, який сховався від правосуддя та був оголошений в розшук слідчими СБУ.

Цікавим також є той факт, що про масштабне будівництво поблизу пам'ятника археології національного значення не знає ні забудовник, номер якого вказано на паркані, ні обласна інспекція охорони пам'яток. 

Очевидно, що впливові бізнесмени підкупили місцеву владу, яка закриває очі на очевидні порушення та дозволяє олігархам безперешкодно розширяти свій бізнес на руїнах історичної спадщини.

Декларація

Декларація чиновника на сайті НАЗК відсутня.

Дата народження
19 листопада 1975
Країна
Україна
Соцмережі