Дата народження
29 листопада 1974
Соцмережі

Георгій Цагареішвілі

Цагареішвілі Георгій: депутат Київської обласної ради та двоюрідний брат київського бізнесмена та політика Льва Парцхаладзе

Цагареішвілі Георгій: родич відомого у Києві забудовника Льва Парцхаладзе, на якого оформлений майже весь бізнес останнього, а також його змінник на посаді очільника БПП в Київоблраді.

Біографія

Георгій Цагареішвілі народився 29 листопада 1974 року. 

Депутат у 2016 році офіційно змінив ім'я з "Жора" на "Георгій", хоча на агітаційних плакатах він виборцям представлявся як Георгій ще у 2015 році.

Освіта

Георгій має диплом юриста, який він отримав в Тбіліському гуманітарному університеті в 1996 році. 

Сім’я

Цагареішвілі - двоюрідний брат (і партнер по будівельному бізнесу) ексзаступника голови Київської обласної державної адміністрації та колишнього заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Льва Парцхаладзе. Майже весь бізнес кузена оформлений на Георгія Цагарєїшвілі.

Георгій одружений. Дружину звуть Хатуна Габричидзе. Вона є засновником ТОВ "Х-Текстиль" (роздрібна торгівля текстильними товарами в спеціалізованих магазинах).

У Цагареішвілі двоє дітей: Анна та Георгій. Син займається підприємницькою діяльністю. Він є фізичною особою-підприємцем. Донька вчиться у Великобританії.

Кар'єра

У 2003 році Георгій очолив міжнародний відділ компанії "Швидко-Україна". З 2006 по 2007 рік він був генеральним директором ТОВ "Житло XXI століття". Потім два роки Цагареішвілі займав топ посади в ВАТ "Інвестиційна компанія "XXI століття".

З 2009 по 2011 рік Георгій був генеральним директором і членом ради директорів компанії XXI CENTURY INVESTMENTS PUBLIC LIMITED. У 2011 році він очолив "Інвест Капітал Девелопмент". Через сім років - ТОВ "Нове століття груп" (основний вид діяльності - консультування з питань комерційної діяльності та управління).

Цагареішвілі має частку в статутному фонді:

  • ТОВ "Служба безпеки "Ангели" (99%, діяльність приватних охоронних служб);
  • ТОВ "Гетьман і Ко" (30%, діяльність ресторанів, надання послуг харчування);
  • Havindo Enterprises Limited (100%).

Крім того, Георгій Цагареішвілі кінцевий бенефіціар ряду будівельних та охоронних  українських та кіпрських компаній.

З 2009 по 2012 рік Цагареішвілі на громадських засадах був помічником народного депутата шостого скликання Верховної Ради Вадима Столара, який тоді входив до фракції Партії регіонів.

У 2015 році Георгій успішно балотувався до Київської обласної ради від БПП "Солідарність" (41-й округ, Обухівський район). 

Цагареішвілі входить до складу комісії з питань капітального будівництва, архітектури, транспорту і зв'язку, розвитку інфраструктурних об'єктів, паливно-енергетичного забезпечення.

У березні 2018 року Георгій став главою фракції БПП "Солідарність" та увійшов до президії Київської облради. Тоді ж він очолив й міжфракційну депутатську групу "Єднання", до якої увійшли більша частина депутатів Київоблради.

У 2019 році Цагареішвілі на президентських виборах був довіреною особою кандидата Петра Порошенка на 94-й виборчій дільниці в Київській області.

Георгій Цагареішвілі - член ОСББ "Капітолій", громадського об'єднання "Надійний тил" і благодійної організації з такою ж назвою.

Компромат

У 2015 році фракцію БПП очолював двоюрідний брат Цагареішвілі - Лев Парцхаладзе. Потім він "пішов на підвищення - став заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Тоді фракцію БПП очолив Руслан Кузьменко. Однак "він виявився недостатньо пробивною фігурою. З чуток, "врегулювати ситуацію взявся Лев Парцхаладзе, який пролобіював призначення головою свого кузена".

Після того, як депутат очолив фракцію, позиції БПП на Київщині істотно посилилися. Тоді навіть у кулуарах облради говорили, що "у разі зняття з посади Ганни Старикової, її місце може зайняти Георгій Цагареішвілі".

У 2016 році Георгій, за даними громадського руху "Чесно", став прогульником, пропустивши 27% сесійних засідань.

Депутат заявляв, пропустив лише одне засідання і то через хворобу. Він порадив журналістам отримати в облраді дані письмової реєстрації.

"Попросіть в облраді письмову реєстрацію та подивіться, скільки разів я підписувався... Ви знайдете на кожній сесії мій підпис... Можете подивитися мої підписи, які я ставив своєю рукою, можете підняти відео з кожної сесії - є ж така можливість - я в залі був присутній" .

Але як раз результати поіменного голосування показують, що майже у 70% випадків депутат взагалі не бере участі в голосуванні, а отже не приймає більшості рішень.

Декларація

У березні 2019 року Георгій Цагареішвілі опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат Київоблради володіє нежитловим приміщенням (356,9 кв.м.) та трьома машиномісцями (12,5, 16,7 та 12,9 кв.м.) у Києві, а також індивідуальним домоволодінням на власній земельній ділянці (209 кв.м.), яке знаходиться в Грузії.

У власності дружини Георгія знаходиться земельна ділянка (6837 кв.м.) у селі Лісники у Київській області та київська квартира (279,1 кв.м.).

З цінного рухомого майна бізнесмен та депутат задекларував карабін Bushmaster ACR Enhanced. Цагареішвілі - власник двох автомобілів: Suzuki Grand Vitara 2006 року випуску та Range Rover 2010 року випуску, вартістю 600 тисяч.

За 2018 рік сукупний дохід депутата Київоблради склав 4,7 мільйона гривень. Більшу частину цієї суми (3,3 мільйона) Георгій отримав у якості дивідендів у ТОВ "Служба безпеки "Ангели". 1,2 мільйона - поворотна безвідсоткова фінансова допомога.

На банківських рахунках Цагареішвілі знаходиться 247 доларів, 8,5 тисячі гривень та 25 євро. Готівкою він задекларував 232 тисячі доларів, 415 тисяч гривень. У дружини - 341 тисяча доларів. Своєму двоюрідному брату він заборгував понад мільйон доларів.

Посилання

Facebook

Дата народження
29 листопада 1974
Соцмережі